Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » NORCOLUT tablettát szedet...

NORCOLUT tablettát szedet valaki menzesz eltolására? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyünk :( bevált praktikákat szívesen vennék.

Köszönöm előre is.


2014. jún. 29. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak hormontartalmú gyógyszerrel lehet. Legjobb volna azzal, amit egyébként is szedsz. Beszélj az orvosoddal.
2014. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem szedek fogamzásgátlót. Ezt a praktikát a neten olvastam, azért érdeklődök...
2014. jún. 29. 19:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám,én a rozmaring teat próbálnám ki,de még olvasgatok a témában
2014. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lehet praktikákkal próbálkozni, de az nem 100 százalékos. H elmész nőgyógyászhoz és elmondod neki a problémád, minden esetben tud segíteni. Nekem Norcolut tablettát írt fel, és működött. A menzesz előtt 2-3 nappal kell elkezdeni szedni. Napi 2 tabletta, reggel és este. Ezt addig kell szedni amég tolni akarod. Mikor már megjöhet, abbahagyod és 1-3 napon belül jelentkezni fog! Arra ügyelj, hogyha kimarad egy gyógyszer akkor némi vérzés jelentkezhet, de ha folytatod a szedést, akkor van esély rá, hogy tovább tudd halasztani a dolgot. Egyébként 2 hétnél tovább nem igazán tudod tolni vele, mert akár mekkora hormon tartalma van a természetet nem tudod felülbírálni! A gyógyszer egyébként csak receptre kapható, így mindenképp keresd fel a nőgyógyászod! Remélem tudtam segíteni. Üdv
2014. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!

4/4-estől kérdezem,hogy mielőütt mejön azelőtt ekll pár nappal elkezdeni?Én már felírattam mert pont nekem is úgy fog megjönni amikor nyaralni indulunk aug.23.-án. De nekem azt mondták,hogy már félidőben kezdjem el?Én is soknak találtam ez így,de akkor lehet úgy kellene kezdjem,hogy kb aug 19-20.-án? Próbáltad már így?Bevált?Köszönöm előre is a választ.

2014. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziaa 4-es vagyok:)! Én a havim előtt kb. 3 nappal kezdem el szedni. Mivel elég kiszámítható és rendszeres ezért mindig tudom h mikor jön meg. Tehát 3 nappal előtte kezdem el reggel és este is 1-1 gyógyszert szedek be. Addig szedem amíg tolni akarom... :) Nekem eddig bevált(már olyan 3 éve használom, évente több alkalommal is) tuti biztos a dolog és akkor se ijedj meg ha kicsit görcsölget a hasad v. olyan érzésed van h megfog jönni :) illetve ha közbe egy csöpp vérzés is jelentkezne akkor is szedd tovább mert nem fogja hagyni h megjöjjön :) Jó nyaralást! :)
2014. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ugyan régi a kérdés, de leírom a tapasztalatom, hátha jól jön még valakinek :)

Neten úgy olvastam, hogy háziorvos is írhat fel menstruációt késleltető gyógyszert, de onnan elküldtek nődokihoz...

Ő 20 db-os Norcolut tablettát írt fel, amit a menzesz előtti 5.nap kezdtem el szedni. Napi 2-t kellett bevenni. A tabletták szedésének befejezte után 3 nappal jött meg. Nem volt pecsételő vérzésem se szedés közben, se utána, mint ahogy azt a tapasztalatoknál olvastam. Egyetlen mellékhatása volt, mégpedig a fáradékonyság. Rettenetesen leszívta az energiámat, de még így is megérte, mert megúsztam a tengerparti nyaralás alatti menzeszt.

2017. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Régi a kérdés,de hátha mást érdekel. Nekem a háziorvos írja,bár én a rendszertelen ciklusom(pcos) miatt szedem. Ha nem jön meg a 30.ciklusnapig,akkor felíratom,4 napig napi 2 tabletta és így a 37.ciklusnapra megjön. Nődoki ajánlotta évekkel ezelőtt.

Ciklus eltolásra is ugyanúgy működhet,megemeli a progi szintet.

2021. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!