Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek is történt már ilyen?...

Veletek is történt már ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

16/L

Menstruálok, és nem Always tampont használok, mert utálom, hanem mást, de nem volt nálam amilyet szoktam használni és kértem a barátnőmtöl, de neki csak Always volt. 2x használtam ennél a menstruációmnál Always tampont, és vlm piros kiütések jelentek meg elöl a nemi szervemnél, és nagyon viszket, probálom nem vakarni. Lehet ez a tampontol,allergiás vagyok az Alwaysre? Még soha nem történt ilyen. De amiota a saját Tamponom használom kezdenek elmulni a kiütések. Mért van ez?


2014. jún. 29. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a tampontól, igen. Az ember majdhogynem mindenre lehet allergiás. Lehetséges, hogy neked az always tampon fedőrétege nem fekszik, vagy valamilyen anyag, amit pl. a benne lévő nedvszívó anyag fehérítésére vagy tisztítására használtak. Ez előfordulhat. Ne használj ilyet lehetőleg többet.
2014. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alwaysnak van tamponja?
2014. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:

Lehetséges, hogy allergiás vagy rá.

Nálam is bajos az Always, bár a tamponjukról még nem hallottam. Az Always betéttől viszont én is úgy viszketek, hogy nem bírom elviselni.

2014. jún. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor betét nem tampon
2014. jún. 29. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok lehet kapni always tampont.
2014. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!