Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veletek ilyen?...

Történt már veletek ilyen? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt Canesten kombit kellett vásároljak magamnak. A tegnapi feloldódott rendesen, az amit pedig az este helyeztem fel, délután wczés közben egyszerűen kipottyant anélkül, hogy feloldódott volna. Sosem történt még ilyen. Ez azt jelenti végül is mintha egy kezelést kihagytam volna a 3ból? Még arról se hallottam, hogy v.kivel ilyen történt volna.

2014. máj. 1. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez azt jelenti mintha kihagytál volna egyet.

Ha szerencséd van, akkor ennyi is elég lesz, ha nem akkor meg kell ismételned.

2014. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm választ! ma még nem éreztem semmi kellemetlen tüntet, remélem én is, h. nem lesz gond és elég lesz a kezelés.
2014. máj. 1. 14:24
 3/4 anonim válasza:
Én is használtam a canesten combit, nálam mind felszívódott rendesen. Azonban a gomba nem teljesen múlt el, utána még 2 hónapig szenvedtem a hüvelyfájdalommal. Elmentem nőgyógyászhoz, aki felírt nekem 2 szem kapszulát, amit 1 hét különbséggel kellett bevenni, illetve 5 kúpot. Ezektől múlt el teljesen, a kúp szépen felszívódott és nem is fájt a felhelyezés. Szerintem érdemes lenne később szólni az orvosodnak ez ügyben!
2014. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Tervben van, hogy ezután elmegyek az orvoshoz.
2014. máj. 1. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!