Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kéne tennem ilyenkor?...

Mit kéne tennem ilyenkor? Ilyen mással is történt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Amikor az Aion-t ( [link] elkezdem telepíteni, minden oké, jól megvan, aztán 52%-nál megáll.. Pedig a gép tökéletesen megfelel neki, és kb. 1 hónappal ezelőtt, ugyanerre a gépre még lazán feltelepítődött, azóta meg semmi új sincs a géppel.. Valakinek van valami ötlete, hogy ez mi lehet?
2013. aug. 5. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy letörölted minden részét a gépről, mert előfordulhat, hogy olyasmit akar telepíteni, ami már fent van és nem tudja a telepítő, hogy mit csináljon és befagy.
2013. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden "maradványt" letöröltem, abban biztos vagyok (kb. 3-szor átnéztem, nem maradt-e semmi utána, és nem is).
2013. aug. 5. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

kb attol a %-tol a jatek mar nem tolt csak telepit, szoval megis lehet hogy otthagytal valamit, bar ez nem kellene gondot jelentsen, esetleg probalj ki 1 uninstalalo progit

de az lenne a leghasznosabb megoldas ha a NA aion forumain neznel szet

2013. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 takarító program is kellett, de sikerült! :D Köszönöm szépen. ^^
2013. aug. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!