Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy menzeszkor...

Miért van az, hogy menzeszkor annyira fáj a derekam, hogy hajnalban felébredek tőle? Nem ez az első alkalom, hogy ilyen történt, és ilyenkor visszaaludnom is nehéz. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog sajnos. A menses első napjaiban nekem is körbe fáj az alhasam ,derekam. Mást nem lehet csinálni, vegyél be gyógyszert. Én Cataflamot szoktam,este mielőtt lefekszem beveszem,mert akkor kibírom az éjszakát.
2013. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hormonok. Mivel a hormonok a véráramban bárhová eljutnak a testben,így más helyeken is fájhat, de leginkább a medence csont környékén,mivel a prosztaglandin is ott termelődik, ami a méhösszehúzódásokért felelős.
2013. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!