Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy most jön meg?

Lehet hogy most jön meg?

Figyelt kérdés

Ma mikor mentem fürödni, észrevettem ilyen fehér folyadékot a nemi szervemnél. :/

Kicsit meg vagyok ijedve. Ez azt jelentené hogy megjön? Hallottam valami olyasmit hogy először ilyen fehér folyás "jelzi". (bocsi ha hülyeség amit mondok)

Egyébként nem szoktan ott lent nézegetni, csak most hirtelen észrevettem.

És 13 éves vagyok.



2013. ápr. 9. 17:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem körülbelül 11 éves koromban kezdődött el ez a fehér váladék, viszont csak 13 évesen jött meg a menstruációm. sokszor most is van a menstruációim közben.
2013. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évig volt fehér folyásom, mégis csak 12 éves koromban jött meg. :)

Biztonság kedvéért tarts magadnál betétet, hogy ne érjen kellemetlen meglepetés..

2013. ápr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez fehérfolyás. Hogy mikor fogsz menstruálni, azt sajnos nem lehet tudni, de 16 éves korodig nem is kell aggódnod. :)
2013. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam hogy itt van valami...

Ez a fehér folyás ilyen sokáig is tarthat? Vagy változó?

(azért felkészülök betétekkel)

2013. ápr. 9. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A fehérfolyás akkor is lesz, ha már menstruálsz, egészen a klimaxig.
2013. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lenne még 2 kérdésem. Amik kicsit hülyén fognak hangzani...

Szóval akkor van fertőzés ha a fehérfolyás viszket, csíp, kellemetlen szagú.

De ez a szag hogyan érezhető? Mármint úgy igazából hogy büdös? És ha az de nem csíp az még normális?

2013. ápr. 10. 18:03
 7/11 anonim ***** válasza:

legalább 1-2 évvel van fehérfolyás az első menstruáció előtt.

nekem 12 évesen kezdődött és 14 évesen jött meg.

2013. ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia! Ha büdös, de nem csíp az (szerintem) normális, nekem is ez volt, hogy volt valamiféle szaga, de nem csípett, nem lett vele semmi bajom :) Nem vagyok szakértő, tapasztalatból mondom :)

Most vetted először észre a fehér folyást?

2013. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem 12 évesen jött meg,nem volt fehérfolyásom,legalábbis nem vettem észre. Most viszont már van,annak nincs szaga,nem is csíp.. vagyis szaga lehet,hogy van,még nem éreztem
2013. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8

Igen, most vettem észre. De lehet hogy már előbb is megvolt, csak akkor ugye nem figyeltem.

Nem tudom... Azért felkészülök a "becsapódásra".

2013. ápr. 13. 11:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!