Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a grepfruit-mag kivonatot a hüvelygombára? Meg kell inni? És ha nincs hüvelygombám attól még lehet inni, tehát nem lesz tőle semmi bajom, ugy?

Figyelt kérdés
2008. aug. 1. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
A hüvelygombára a nőgyógyász által felírt gomba elleni szereket kell használni, nem bizonytalan forrásból beszerzett, ismeretlen összetételű löttyöket.
2008. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de azt mondták hogy az is jó! kérlek írjatok még!! :)
2008. aug. 1. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Én a helyedben inkább elmennék egy orvoshoz és az ő tanácsára hallgatnék, nem valami helyi boszorkányra.
2008. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A grapefruit mag kivonat, jó megelőzésre, de ha meg van a baj, akkor már csak az orvos segíthet. Menj dokihoz, mert csak rosszabb lesz, és ha nem kezeled ki visszatér.

Amúgy a grapefruit sok mindenre jó, és nem lesz tőle semmi bajod. A Google a barátod :P

[link]

2008. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hüvelygombára szedj fokhagymakapszulát!!! nekem bevált, szedheted mindennap, ahogy rá vagyon írva. érrendszer tisztítóhatása is van, semmi bajod nem lesz tőle, ez is étrendkiegészítő , dm-ben vagy rossmannban megtalálod, olyan 1200 ft körül van de tényleg nagyon hatásos
2008. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj el nőgyógyászhoz, majd ő megmondja, hogy mi a baj, és ad gyógyszert. Van valami ok, amiért nem szeretnél menni orvoshoz?
2008. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát az az igazság,hogy mivel elég erős sárgás folyásom volt(ráadásul erős szagú) elmentem nőgyógyászatra. De még csak 14 leszek szóval tiniambulaciára. Kenetet vett és azt mondta nincs baj,minden negatív..de nemtom h hogy higgyek-e neki,mert a tünetek hüvelygombára utalnak.ezért gondoltam hogy kipróbálok vmi ilyesmi gyógymódot. És másik nőgyógyászhoz meg nem akarok elmenni.:( Am. köszi a kommenteket!
2008. aug. 5. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:

hello


ha azt mondja h nincs gombát akkor tuti nincs, ne aggódj, viszont a fokhagymakapszula tényleg jó rá, én is azt szedem és sosincs ilyen gondom

2008. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az esetben el kellene menni egy másik orvoshoz. Ugyanis ma Magyarországon több mikrobiológiai labor létezik, amelyek gyakorlatilag minden ellenőrzés nélkül működnek, így attól, hogy egy tenyésztés tök negatív, még akármilyen bajod is lehet.

Az orvos mit mondott a tüneteidre?


Az ilyen grapefruit-mag kivonatokkal és egyéb szerekkel sajnos az a baj, hogy elég bizonytalan a minőségük. A grapefruit-mag kivonat például olyan vegyületeket tartalmaz, amelyek csak alkoholban oldódnak, vízben nem, így amikor belecseppented vízbe, azonnal megzavarosodik. Elméletileg. A menyasszonyom vett már olyat is, ami ugyanolyan víztiszta maradt vízbe cseppentve is, ott azért elgondolkodtam rajta, hogy vajon mi lehet benne?


Azonkívül a komoly fertőzések esetén ezek a gyengébb szerek gyakran csak arra elegendőek, hogy kicsit lenyomják a tüneteket, így megnyugszol, a betegséget okozó mikróbák pedig akadálytalanul rombolhatnak tovább, ráadásul az ilyen alattomos gyulladásoknak komoly szövődményei is lehetnek.


Még egy ötlet: Menj el a nem-ambulanciára, hátha ott alaposabban megvizsgálnak. Vagy elmehetsz a bőr-és nemibeteg gondozóba is, hátha ott kimutatnak olyat is, amire itt nem gondoltak.


Én bár pasi vagyok, de évekig kezeltek rejtélyes eredetű gyulladásokkal, van egy kazalnyi negatív leletem van, amíg kiderült, hogy Chlamydia. Célszerű lenne neked is Chlamydia és/vagy Ureaplasma tesztet is végeztetni, hátha valami ilyen bújik meg a háttérben. (A Chlamydiáról mindenütt azt olvasni, hogy nemi úton terjed, de ez nem igaz. Valószínűleg uszodában/vécén is elkapható.)

2008. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!