Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex miatt késhet a menstruációm?

Szex miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
Egy hete meg kellet volna jönni de nem jött meg 2 napja görcsölök de semmi ma reggel csináltam tesztet és negatív lett és általában pontosan meg jön legfeljebb 1 2 nap csúszással. Vasárnap voltam utoljára együtt a barátommal szex miatt késhet?

2014. jún. 12. 20:25
 1/8 anonim válasza:
Én nem tudom de tény hogy mikor barátom volt nekem mindig késett utóbbi hónapokban és miután szakitottunk feleve azota nem szexeltem de már óra pontossagu
2014. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mi már 2 éve együtt vagyunk és ilyen mostanában nem fordult elő hogy ennyit késen

de folyamatosan az az érzésem van hogy mindjárt meg jön de semmi nagyon idegesít...

2014. jún. 12. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez van nekem is, múlt hét szombatra vártam, de azóta sem. Én még nem csináltam tesztet, mert anyám szerint(áplónő) egy hét még nem durva késés, és ha megvannak a tünetek (görcs, mellek feszülése, stb.) akkor kicsi az esélye a terhességnek. Plussz, a héten idegességben meg magas vérnyomásban is bőven volt részem, a stressz meg még késleltetheti is...ettől függetlenül nem vagyok nyugodt :/
2014. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát csajos ... a helyedben megismételném a tesztet pár nap múlva ,ha továbbra sem jön meg ! Szextől késni nem szokott (hacsak nincs baba ) ... sőt inkább hamarabb jöhet meg ,ha a menstruációt megelőző napokban együtt vagytok . Nekem legalábbis mindig hamarabb szokott .. gondolom az intenzívebb testmozgás + belső ráhatás miatt .
2014. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ha héten nem jön meg akkor hétfőn csinálok még egy tesztet

az idő járás befolyásolhatja?

2014. jún. 12. 21:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Látom most keresed a kapaszkodókat ,miért nem jön meg .. Nem azt fogom írni ,amiben reménykedsz és amit olvasni szeretnél ,hanem az igazat ! Az időjárásnak hatással van a szív és érrendszeri betegségekben szenvedőkre ,de a menstruációhoz köze nincs ! 33/N
2014. jún. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
33/
2014. jún. 16. 21:26
 8/8 A kérdező kommentje:

33/N

Nem kapaszkodót keresek , ha nem valahol olvastam, emelet szombaton meg jött

2014. jún. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!