Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet 1 hete a menstruá...

Mitől késhet 1 hete a menstruációm?

Figyelt kérdés

27 éves, tudtommal egészséges nő vagyok. Rendszeres a menstruációm, május 5-én kellett volna megjönnie. A tüneteket, érzékeny mell, puffadás, hangulatingadozás, érzem...olyan érzésem van, mintha "bármelyik pillanatban megjöhetne"...de nem jön.

Szeretkezni január óta nem szeretkeztem senkivel, így a terhesség kizárva. Beteg nem voltam, gyógyszert nem szedek.

Nyilván valóan, ha pár napon belül nem oldódik meg, elmegyek orvoshoz...de addig is már tiszta ideg vagyok, hogy esetleg valami bajom van. Előfordulhat ilyen egészségesen is? Volt már valaki hasonlóan,akinek megoldódott magától?



2014. máj. 11. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
velem is előfordult ,rohantam a dokihoz .Másnap megjött,ha idegeskedsz miatta az nem segít.Nem,nincs semmi bajod,főzz egy teát és nézz meg egy jó kis filmet.
2014. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi...az lesz :)

Csak nagyon kellemetlenek a pms tünetek, jó lenne már túlesni rajta...:/

2014. máj. 11. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már PMS-ről beszélsz ,nekem ne mondd,akkor citromfű tea.
2014. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kimaradna egy nagy ritkán, az is teljesen normális lenne.

Nekem is kimaradt egy kb 22 évesen és a doki szerint ez még nem probléma, ha más tünet nincs.

2014. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, más tünet nincs, csak a PMS tünetek, amik rendszeresen jelentkeznek mindig...ezért van ilyen "bármelyik percben megjöhet" érzésem állandóan...:/
2014. máj. 11. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!