Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért nem jön meg a...

Vajon miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Napok óta puffadok, késszúrás szerű fájások a méhemnél,

olyan fájdalmaim vannak, mintha megjött volna, megnézem, aztán mégsem:S

30.napján járok a ciklusomnál

nemhiszem h terhesség, mert tegnap előtt szexeltem utoljára, védekeztünk... (de tegnap előtt is már rég késésben volt:S )

vagy csak bebeszélem magamnak? nagyon össze zavart vagyok,segítsetek! L/17


2010. jan. 2. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben késett. Két napig ittam naponta kétszer két deci rozmaring teát, és az meghozta. A népi gyógyászatban a rozmaringteát a menstruáció "meghozatalára" illetve természetes magzatelhajtóként használták, mivel alhasi vérbőséget okoz! Tényleg előre lehet hozni a menzeszt, és a késő menstruációt is meghozza!
2010. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 35. napra jött meg decemberben de én is kínlódtam 2 hétig, mindig azt hittem megjön de nem , nagyon fájt az alhasam de aztán megjött.
2010. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én még csak annyit tudok hozzátenni, hogy velem is ez volt, most karácsony táján, hogy késett 1 hetet, plusz görcsöltem, de nem jött a mikulás:D Csak 1 héttel később, addig hiába vártam.

Szóval ha bizti h nem vagy terhes, akkor türelem és nyugalom. A rozmaring teát én még csak tervezem kipróbálni, viszont az tudom tapasztalatból, hogy a cickafarkfű szépen rendezi a menzit

2010. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


Még annyit a rozmaringteáról, hogy két kávéskanálnyi rozmaringot forrázz le két deci vízzel, takard le, és hagyd 10 percig állni. Majd mézzel ízesítsd. Ez után amekkora kortyokban tudod küldd le. Vigyázz, igyekszik majd visszaköszönni! De tényleg hatásos!

2010. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!


rozmaringteát hol kapok?? gyógyszertárban?

2010. jan. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!