Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mikor jön már meg a...

Vajon mikor jön már meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
159 cm vagyok, 38 kg. Van már rendes nemi szőrzetem, hónajszőröm is van már. A mellem pici (a legkisebb melltartó is nagy rá egy picit) de már azis látszik. Fehér folyásom 2 éve is van...már nagyon várom hogy mikor jön meg, ugyanis már 14 és fél éves vagyok...:S (anyumnak 14 éves korába jött meg a nyáron de ő jóval jobb húsba volt mint én. fejlettebb is volt). Vajon nekem mikor kívánkozik megjönni??
2009. máj. 24. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vékony vagy-már bocsi, lehet ezért nem érzi a tested, hogy készen lenne. Nem vigasztallak azzal, hogy lesz még elég nehéz hónapod...

Szerintem menj el egy nődokihoz, ő bárkinél jobban ért ezekhez a dolgokhoz.

2009. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Nem vigasztallak azzal, hogy lesz még elég nehéz hónapod..."

Elnézést, ezzel mire szerettél volna célozni?

2009. máj. 24. 18:14
 3/9 anonim válasza:
Ne várd,hogy megjöjjön.Az első válaszoló arra akart sztem célozni,hogy gondollj bele:fájni fog a hasad,ha hívnak strandra,nagyon meg kellesz gondolnod,hogy elmersz e menni,ha egy tábor arra az isőre esik amikor megjön az elég cinkes.Szóval hídd el,egyszer úgyis megfog jönni,és akkor azon fogsz gondolkozni,hogy télleg jobb volt,amikor nem jött meg.
2009. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szerintem még nincs ideje...

a tested érzi h mikor kell... - ha érted mire gondolok....

én 167 cm vok, 46 kg, 14 éves nekem is van már szőrzet és fehér folyás is,d e még mensim nincs... - légy türelmes, hidd el nem fogod szeretni azokat a napokat :S

légy türelmes, d nődokihoz is elmehetsz, ha biztosabb választ akarsz, és egy kis hízás sem ártana :D

2009. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia ezt a kérdést én tettem fel és nekem nagyon hasznos válaszokat kaptam :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__12432..

2009. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*adtak nem kaptam (bocs nem tudok fogalmazni xd)
2009. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 11 évesen jött meg:S pont e ytéborba nekem az első elött nayon fájt a hasam kb egy héttel. és ténylegnem oylanjó:S vanamikor tökre fáj, és pl nyáron megakarsz mártózni nem mehetsz-.-
2009. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is ennyi idős vagyok meg fehérfolyásom is ennyi ideje van , igaz hogy én 170 cm magas vagyok de még nekem se jött meg és én is nagyon aggódok...
2009. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én magas vagyok és vékony.. 13 éves.

sztem ez csak a szervezetedtől függ nekm már megvan..

csak annyit érzel h valami folyik..

hordj betétet ha iskolába vagy bárhová mész

kipróbáltad már milyen érzés a betét?

belegondoltál már mi lesz tesi órán?

2009. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!