Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ilyenkor? (Menstruá...

Mit tegyek ilyenkor? (Menstruáció! Segítseteeek! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok, eddig 1x menstruáltam, úgy hallottam, hogy ilyenkor még rendszertelen, szóval lehetséges, hogy csak fél év múlva jön meg újra. Én azért letöltöttem egy menstruációs naptár alkalmazás, ami szerint holnap jön meg, és pont "bele fog lógni" a kirándulásunkba,ahol fürdenénk a Balatonban. Kérdéseim: Mennyi az esély rá, hogy megjön??? Így fürödhetek a Balcsiba(pont az utolsó napja lenne)?

2014. jún. 10. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel még csak most jött meg, így egyáltalán nem lehet tudni, hogy megjön-e vagy sem, vagy mikor jön meg. Nekem amióta menstruálok, egyetlen egy hónap maradt ki (a terhességemet leszámítva, mert én már szültem is), de amúgy tényleg, 1 hónap maradt csak ki, egyébként kezdettől fogva rendszeresen menstruálok. És nekem a mai napig, pedig felnőtt vagyok sem napra pontos. Tehát 22 naptól 30-ig szokott megjönni.

Úgyhogy nem lehet előre megmondani, hogy neked mikor fog megjönni.

De ha mégis megjön, akkor max. tamponnal fürödhetnél, de mivel még soha nem használtál, meg 12 évesen talán még nem is kéne annyira erőltetni a tampont témát, így azt mondom, ha meglesz ez idő alatt a vérzésed, inkább hanyagold az úszkálást.

2014. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50% , ez nem kiszámítható dolog sokszor egy felnőtt embernél se, ha fürdeni akarsz esetleg mini tampont javasolnék
2014. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudjuk kiszámítani 50-50% hogy megjön ha megjön az utolsó napon használj tampont ha van vele kapcsolatban kérdésed írj nyugottan privibe
2014. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, köszi a válaszokat, reménykedem, hogy nem jön meg :)

Ha mégis, mit mondjak az ofőnek? (nő)

2014. jún. 10. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy egészségügyi okok miatt nem tudsz fürdeni.meg fogja érteni
2014. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké :)

Ha holnap nem jön meg, akkor nem is fog???

2014. jún. 10. 15:43
 7/7 anonim ***** válasza:
nem biztos lehet hogy csak pár napot késik.Ha van még kérdésed nyugodtan írj priviben
2014. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!