Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok! Nem túl...

Tavaszka32 kérdése:

14 éves vagyok! Nem túl hosszúak a lábaim és nem tudom, hogy még nőni fogok e. most vagyok 154 cm és sokan azt mondják, hogy a lányok 14 éves korukig nőnek de szerintem ez hülyeség. Nem 18 éves korunkig növünk? Rengetegen csúfolnak miatta.

Figyelt kérdés
egészség láb nől

2014. jún. 8. 08:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A magasságot a gerincoszlop hossza határozza meg, ez nőknél az első menstruációt követően kb. két évig növekszik. A lábak hossza, formája alkati kérdés, persze magasabb embereknek hosszabb a lábuk is. A combokat, lábszárat tornával lehet formálni, lehet szép az is, ami nem túl hosszú :) Emiatt csúfolódni nagy butaság, az biztos.
2014. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvastam:

"a menses megjelenése után már csak átlag 5 cm-es növekedéssel lehet számolnunk."

Nem tudom miért csúfolnak, vannak alacsony és magas lányok, és akkor mi van?

2014. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Bármekkora is leszel, ne foglalkozz azokkal akik csúfolnak, mert őket lehetne csúfolni az értelmi szintjük miatt! Nem tehet senki arról, hogy hogyan fejlődik testileg!
2014. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mások véleményére nem kell adni.

Egyébként tudtad, hogy az emberi faj eredendően átlagosan 160 cm magasságú volt? Csak az életmódban és életkörülményekben bekövetkezett változások miatt terjedtek el az utóbbi pár évszázadban a magasabb emberek. Szóval igazából ők a túl magasak biológiai szempontból, és tudod, minél magasabb az ember, annál valószínűbb, hogy gerincproblémákkal fog küzdeni.

Szóval van ám előnye a normális és alacsony méretnek is. ;)

Na meg szerintem ez kifejezetten aranyos.


Csúfolnak? Sz**rni rá, már bocsánat. Az emberek mindig találnak valamit, amivel a másikat bánthatják, sajnos ők már csak ilyenek. Ha magas lennél, akkor azért csúfolnának, hogy olyan vagy, mint egy zsiráf. Vannak, akiket ez éltet, és akármilyen a másik, mindig találnak okot a csúfolódásra. Ha kicsi a melle? Akkor azért. Ha nagy? Akkor azért. Ha alcsony a termete? Akkor azért. Ha magas? Akkor azért.

Ne vedd fel a piszkálódást, és akkor lekopnak rólad.

2014. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz azokkal, akik csúfolnak. az ember "értékét" nem a magassága adja. az életben mindig lesz valaki, aki bántani akar, de ezen nem kell bánkódni, inkább azt kell nézni, mit tanulhatsz és milyen előnyt kovácsolsz belőle.


sokkal fontosabb hogy szorgalmas legyél, jól tanaulj, diákmunkát vállalj és legyen egy jó munkád.

vagy hogy hasznos tagja legyél egy közösségnek.

ha ezek meg lesznek, bárki bármit mond rólad, tudni fogod, hogy értékes vagy.

2014. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány valóban 13-14 évesen eléri a felnőttkori magasságát ha úgy vesszük,de vannak akik csak sokkal később.


Anyukád milyen magas?

Olyan magasra megnőhetsz mint anyukád,de ha anyukád sem túl magas akkor lehet nem leszel magas.


De ettől még nem dől össze a világ,a többiekkel meg ne foglalkozz,attól ha nem leszel egy óriás még nem vagy semmivel sem kevesebb mint ők.Tök gyerekesek.

2014. jún. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyukám 170-nél alacsonyabb, de ha nem hord magassarkút, akkor általában elérem a vállát..nem tudom, hogy ez most lábnál számít e, de amúgy 37-es. Amúgy le szoktak törpézni és a melleimmel is csúfolnak.(mert kicsi)Már a szerelmemben is csalódnom kellett, mert ő is csak bántott
2014. jún. 10. 06:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt még nőhetsz, miért is ne. Másrészt az alacsony lányok (feltéve, hogy nem túlsúlyosak) elég népszerűek a fiúk körében! Egy jó alakú, alacsony lány nagyon vonzó lehet!


Olyan magyar ige nincs, hogy "nől"...

2014. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd anyukádnál még alacsonyabb vagy tehát még nőheszt.


Arra hogy ki meddig nő nem lehet válaszolni igazán,mert van akik mint már korábban írtam elérik a végleges magasságuk 13-14 évesen,valaki meg csak 15-17 éves kora körül szokott megnyúlni.A legtöbb lány már 15 éves kora körül eléri a felnőttkori magasságát,viszont fiúknál jellemzőbb hogy sokszor sokall később nyúlnak csak meg néhány kortársukhoz képest.


Ne foglalkozz velük,tudom könnyű mondani,de azok nem igazi barátok akik szintén cikiznek hogy még alacsony vagy.Aki ezzel cukul az még maga is nagy gyerek.


14 évesen meg még nem vedd túl komolyan a szerelmet4

REmélem nálad 14 évesen nem azt jelenti hogy csalodtál hogy esetleg már nemiéletet élsz,mert az elég szomorú lenne:-(


Sajnos az életbe még sok csalódás lesz,de lesznek még jó dolgok is és annyira fiatal vagy.


Ne törödj a gúnyolodokkal sokszor akik a leginkább ilyen csúfolódoak azok azért csinálják mert így terelik el magukról a figyelmet,így biztosítják azt hogy véletlenül se ők legyenek a gúnyolódás tárgyai.Így terelik magukról a figyelmet el,holott van nekik is bőven hibájuk.


Fogsz még nőni,csak lehet te kicsit később fogsz megnyúlni!!!

2014. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A láb hossz nem számít,az számít ha cipő és egyéb lábbeli nélkül(tehát ami néhány cm-t magasítani tudna)ha egymás melllett álltok nagyobb,magasabb az anyukád vagy sem.Mert ha magasabb,mint te akkor bőven nőhesz még,akár olyan magasra mint ő.


Fiúk többnyire az apjuk,lányok az anyuk magasságát szokták örökölni.

2014. jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!