Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim mosakodot használ...

Milyen intim mosakodot használtok? Melyik jo és melyik nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok Avonosat használtam,de égő érzésem van tőle és kissé be is vörösödik,ugyhogy kidobtam,nőgyogyász azt javasolta,hogy csak tiszta vizzel,de én igy nem érzem tisztának magam,ötleteket várok,köszi
2014. máj. 25. 17:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem lehet ezen érteni, hogy attól mert valakinek nincs baja tőle, attól még igenis ártalmas? Komolyan mennyire kell értelmifogyatékosnak lenni ahhoz, hogy felfogjátok ezt ? (tisztelet a kivételnek persze ) Baromi nehéz beismerni, hogy "igen, lehet, hogy tényleg nem a legjobb de NEKEM még nem volt tőle bajom " istenem...-.-
2014. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Mossátok Domestossal...lehet attól se lesz bajotok -.-
2014. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mossa az, aki lusta vakarni!
2014. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem is kell azt mosni, egy idő után már csak kopik úgyis.


Aki meg szeret tiszta lenni, az óvatosan nem öblögetve, hetente 2x, 3x normál tusfürdővel (semmi extra tiszta, hosszantartó stb..) mossa le.

2014. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 TheGoldenGirl válasza:
Jó régi kérdés, de én azért hozzá szólnék. Én nekem eddig 27 évem alatt sose volt gondom, kivéve 1,5 évvel ezelőttig. Folyton gyulladásom volt, most sikerült csökkenteni ezt probiotikummal de még mindig 3 havonta előjön. A nőgyógyászom erre azt javasolta, hogy igen is használjak intim mosakodót. Lelkiismeretes doki, nem vonom kétségbe a szavát. Ha használ, mindenképp kommentelek még. A Jessa DM-es márkát fogom kipróbálni sok utána olvasgatás után erre esett a választásom.
ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!