Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok intim mosakodót?...

Használtok intim mosakodót? Ha igen ha nem miért? És milyet?

Figyelt kérdés
Bellát vettem, nem volt Lactacyd. Mi a különbség összetevőkben? Teljesen más a szaga színe.
2009. aug. 1. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Használok, mert a szappantól, tusfürdőtől viszketek intim területen. Lactacyd-ot szoktam venni. Ez bevált, finom az illata is, ezért nem is próbálkoztam más fajtával.
2009. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Írd be a keresőbe, egy pár napja volt pont ugyanilyen kérdés. Amúgy.igen,Lactacidot
2009. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Lactacyd Feminát használok, kellemes az illata. Azért, mert ezzel jobban esik, mint tusfürdővel. :)
2009. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én is Lactacyd Feminát használok.Mást nem is próbáltam,mert ez bevált.
2009. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is lactacyd-ot használok minden nap, mert sokkal kellemesebb érzés, és a mostani tusfürdők meg tele vannak allergén anyagokkal. A legtöbbtől viszkettem és ki is pirosodtam, és amióta ezt használom a folyásom is normális!

Próbáltam még a Sábát, de szörnyű volt, csípett.

2009. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
használok én is, az avonosat. Igazából csak azért mert a tusfürdők tartalmaznak olyan anyagokat amik irritálhatják az intim területet. Nekem még nem volt ebből panaszom, de azért sosem lehet tudni.
2009. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is lactacydot használok a mindennapi fürdéshez.

Ha megjött a mensim, akkor az újfajta kék lactacydot (ez direkt mensis napokra való).

Ha strandról hazajövök, akkor meg saforelle-t, ez segít elkerülni a fertőzéseket, gombákat (állítólag), és nagyon jó illatú.

2009. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én nivea-t használok, mer annak olyan a PH-ja, mint a hüvelynek. (a többinek vagy kevesebb vagy több)
2009. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
én is Niveat szoktam meg kisebb kicsit kiszerelésűben szoktam venni
2009. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy milyen ph-ja van épp a hüvelyednek? Valahol nincs amolyan összehasonlító lista a neten összetevőket, tapasztalatokat értve?
2009. aug. 2. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!