Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim mosakodot használ...

Milyen intim mosakodot használtok? Melyik jo és melyik nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok Avonosat használtam,de égő érzésem van tőle és kissé be is vörösödik,ugyhogy kidobtam,nőgyogyász azt javasolta,hogy csak tiszta vizzel,de én igy nem érzem tisztának magam,ötleteket várok,köszi
2014. máj. 25. 17:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
te tényleg baromi okos lehetsz. Szóval szerinted az intim mosakodó, amit ERRE fejlesztettek ki az kiöli, de a sima szappan ami rohadtul nem erre van az nem. Gratulálok. Mondom nekem aztán annyira tökmindegy, mivel teszed tönkre magad. Csak jó tanács volt, nem muszáj megfogadni. De sztem ezt szinte mindenki tudja, hogy szappannal nem mossuk ott lent,. ennyit erről.
2014. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
31%

Ha nekem nem hinnél...


[link]

Miért nem jó a szappan?


A speciális baktériumflóránkat és az érzékeny, vékony hámrétegünket érő támadásokat a hasznos baktériumok verik vissza, de ők nem sokat tehetnek a műszálas fehérneműk, tangabugyik, illatosított betétek, a szőrtelenítés és a szappan ellen. Utóbbi a reklámok szerint lúgos kémhatása miatt okozhat gondokat, hiszen a hüvely savas pH-értékét felborítva érzékenyebbé teheti azt a fertőzésekkel szemben. Bár az is igaz, hogy a túl savas hüvely is a kórokozók melegágyává válhat. Ezért ajánlják buzgón az intim lemosókat, melyek nem borítják fel a kényes pH-egyensúlyunkat.


[link]


Tisztításkor ne használjunk illatos szappant, csak közönséges babaszappant, vagy intim mosakodó gélt...


[link]


a legtöbb szappan lúgos, ezért felborítja a hüvely természetes ph értékét. Figyeljen arra, hogy szappan ne kerüljön a hüvelybe!


[link]



Kerüld az illatosított szappanok, fürdőhabok, hüvely-dezodorok, fertőtlenítőszerek és babapopsihoz való törlőkendő használatát a nemi szervek környékén

2014. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Micsoda hiteles oldalak :D:D mutass orvosi oldalt, ne niveát, meg ilyeneket. Érdekes, az orvosok miért ellenzik az intim mosakodókat?
2014. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

És mégis ki mondta, hogy a hüvelyembe teszem a szappant?

De komolyan???

Te tényleg azt hitted? Mosakodásról van szó, nem arról, hogy felnyomjam a szappant.

2014. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11%

Senki nem mondta és nem is írtam! Az oldal írta! De ezek után felőlem meg is eheted a szappant, mert a faszkivan, hogy segíteni akar az ember erre mit kap? Nyomorék...


[link]


Tessék az orvosi lap te gyökér. én itt befejeztem.

2014. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kedves 71%-os válaszoló!


Ha már annyira gyökerezed, meg nyomorékozod itt az egyik válaszolót, elmondanám, hogy 28 éves vagyok, és amióta az eszemet tudom én is csak szimpla szappanos mosakodást végzek fürdéskor ott lent, és ha hiszed, ha nem soha nem volt tőle semmiféle bajom. :)

Ellenben az intim törlőkendőtől és mosakodó géltől már igencsak volt kellemetlen panaszom.

2014. máj. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
Igen, azoktól is ! És most ez komoly? Azt akarod nekem mondani, hogy attól mert NEKED még nem volt bajod, akkor 100%, hogy ártalmatlan? Ugye ezt tényleg nem komolyan gondoltad? Belinkeltem 5 oldalt, ORVOSIT is. Mégis mi a franc kell még, hogy elhigyjétek, hogy ártalmas? Attól, hogy neked szerencséd volt, az nem jelenti azt, hogy másnak nem érzékenyebb ott alul! És igenis gyökér és te is az vagy, ha a saját szemeteknek nem hisztek amit az ORVOSOK írnak...de kérdezzétek csak meg a nőgyógyászotokat, mit mondd a szappanos mosdásra. Talán neki hisztek -.-
2014. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
se szappan, de mosakodógél. Orvosi tanácsra. Víz. :-) A hüvely ugyanis egészséges esetben öntisztító, nem kell neki semmi mesterséges syer.
2014. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is, 26 évesen, édesanyám is szappant, vagy tusfürdőt használunk és SOHA semmi bajunk nem volt tőle!!

És valóban az intim mosakodótól már volt allergiám.

2014. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Jesszus,ha tudom,hogy igy hajba kaptok,rá sem kérdezek!Ki mit használ!Kinek ez a jó kinek az válik be,nehogy má itt tépjétek egymást,viszont a nőgyogyi mondta szappannal tényleg nem szabad,nálam is a tisza viz a nyerő,és azt hiszem maradok is annál!
2014. máj. 26. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!