Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan történik szűz lányoknál...

Hogyan történik szűz lányoknál a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Az egyetemi felvételimhez szükséges egy nőgyógyászati szakvizsgálati lelet. De én még soha nem voltam nőgyógyásznál, és még szűz vagyok. Ilyenkor hogyan vizsgál meg az orvos? Annak idején a védőnő a felvilágosítás keretében elmondta ,hogy hogy történik egy ilyen vizsgálat, de már nem igazán emlékszem belőle semmire, kivéve egy dolgot. Mondott valami olyasmit, hogy van olyan része a vizsgálatnak, amikor az orvos az egyik kezével felnyúl a hüvelybe a másikkal pedig a has felől nyomkod és így tapogatja ki a dolgokat, és azt mondta a védőnő, hogy ez szűz lányoknál ugyanígy van csak végbélen keresztül. Ez igaz? Én ezt nagyon nem akarnám.
2009. dec. 28. 23:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát még nem voltam, mert 1 hónapnál nem régebbi lelet kell és nem akartam túl hamar megcsináltatni nehogy kicsússzak. Érdeklődtem közbe és állítólag csak ultrahangoznak. Ha írsz privátba egy msn címet szívesen beszélgetnék veled:) Hátha évfolyamtársak leszünk:) jó lenne pár ismerős:)
2010. ápr. 7. 21:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, egy időre eltűntem...Én időközben egy normális civil cégnél kezdtem el dolgozni, de előtte ugye fogl. egészségügyi vizsgálat. Hát még életemben nem voltam ilyen alapos orvosi vizsgálaton, még szerencse hogy doktornő volt...izgultam, mint a fene.. veled mizu?
2010. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát időközben én is elkanyarodtam a terveimtől, de dokinál voltam. Eléggé paráztam. És végül úgy volt ahogy a kérdésben leírtam, rectális vizsgálatot csinált, hát életreszóló élmény volt az tuti, csak nem a jófajtából:S Legközelebb akkor megyek nőgyógyászhoz, ha már nem leszek szűz.
2010. dec. 13. 02:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!