Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először eddig borotváltam a...

Először eddig borotváltam a lábamon a szőrt. Most hogy több napra megyünk kirándulni szeretnék cukorgyantát használni. A többi lent. Tippek? És tudnivalók?

Figyelt kérdés
Eddig szóval borotváltam a lábamon a szőrt.Most úgy döntöttem hogy a cukorgyantát fogom használni.Meddig tart a cukorgyanta ?Fájdalmas?Kirándulás előtt mennyi idővel csináljam meg?És a fontos tudnivalók stb.

2014. máj. 17. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és hogy meddig hagyjam megnőni a szőrt a lábamon?vagy a kis szőrt is kiszedi?
2014. máj. 17. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy női epilálót (női borotva), olyat, ami elemmel is működik, meg áramról, is, az sokkal praktikusabb, és kímélőbb. 5000-10000 forint között vannak. Kicsit borsos az ára, de megéri, mert az mindig kéznél van, bárhová is mégy.
2014. máj. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: esetleg vegyél sima gyantát, az nagyon olcsó, és az még a legkisebb szőrt is kiszedi.
2014. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj kozmetikushoz :D

Én én is múltkor így voltam, vettem cukorgyantát, de melegítő gépet nem, hiszen az drága.

Aztán vagy túl meleg, vagy túl hideg lett a gyanta,mire végeztem kék-zöld folt lett a lábam :D

Bár lehet csak én vagyok ilyen béna :D

De amúgy szőrtelenítő krém, kb. 1 hétig tart.

2014. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cukorgyanta az ami nyúlik, kézzel kell felkenni és letépni, gyúrható, és a legapróbb szőrt is kiszedi általában, a legkíméletesebb módszer a szőrtelenítésre. Csak azért írom mert a drogériás patronos az nem cukorgyanta... az valami vacak ami semmire nem jó.

Szerintem menj el kozmetikushoz, mert a cukorgyanta használata elég nehéz és ha rosszul csinálod akkor csupa piros leszel tőle csak.

Ha magadnak akarod mindenképp akkor gyantamelegítőt vegyél + hintőporos gyantapatront, könnyű használni, hatékony, nem drága. Alveolát ajánlom. Kb 2 hétig sima utána a bőr. Olajjal lemosható a gyantamaradék.

Epilátort én nem ajánlanám kezdésnek, a legtöbb embernél szőrbenövéseket okoz ami elég durván tud kinézni.

Gyantázást szerintem 2 nappal a kirándulás előtt csináld.

2014. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!