Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha fogamzásgátló szedése...

Ha fogamzásgátló szedése alatt megjött, akkor miután bevettem az összes gyógyszert megint megjön?!

Figyelt kérdés
3 szem volt még és megjött, egyenlőre betudom az érettségi miatti stressznek. Szombaton jött meg és még mindig tart, pedig hamar elszokott múlni a fogamzásgátló miatt... Lehetséges, hogy most megint megjött a szünet miatt?

2014. máj. 16. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiába stresszelsz, gyógyszer alatt nem szabadna megjönnie. Nem hagytál ki tablettát?
2014. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki:/ és lassan 2 éve már szedem.. ha legközelebb is ilyen lesz orvoshoz fordulok, mert ugye lehet nem megfelelő már nekem ez a gyógyszer. De most sokkal több vér van mint eddig..
2014. máj. 16. 11:49
 3/4 anonim válasza:
Én is két éve szedem és nekem is volt. A dokim azt mondta, és a gyógyszer tájékoztatójában is olvastam, hogy áttöréses, vagy pecsételő vérzés esetenként előfordulhat. ez tök más mint a tablettaszünetben a megvonásos vérzés. Szerintem úgy van ahogy mondod. Vagy még attól is lehet, ha esetleg nem tartottál tablettaszünetet két levél között.
2014. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Betartottam szüneteket is, nagyon oda figyelek mindenre! Remélem minden rendben lesz, csak fura ez a sok vér. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 16. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!