Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő, ha a 21-ből az...

Heni1204 kérdése:

Mi a teendő, ha a 21-ből az egyik fogamzásgátló tabletta elveszik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a saját hülyeségem, de ma reggel, amikor be akartam venni a tablettát, leejtettem és nem lett meg. Szóval hogyan oldjam meg, hogy ne legyen ebből probléma? Vettem be helyette másik napra valót, de hogyan pótoljam a hiányt?

2014. máj. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy elsőre a 3 levélből egyet ilyen helyzetekre tartottam meg. Ha máskor is lenne amelyik elveszik, akkor van egy bónusz levelem amiből bevehetek.

Persze a lejárati időt figyeld, és jegyezd meg melyik a tartalék.

2014. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kihagyod azt a napot, és nem szexelsz épp úgy, mintha most írták volna fel először a bogyókat.
2014. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Ez nagyon jó terv

2. válaszolónak: Ha kihagyom mondjuk az utolsó napot az nem fogja befolyásolni a menstruációt vagy nem járhat esetleges következményekkel? Nem mintha ez olyan téma lenne, ami egy ilyen oldalra való, de a nőgyógyászomhoz nehéz időponthoz jutni, nekem pedig megoldásra van szükségem

2014. máj. 11. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehetséges az, hogy 20 tablettát szedsz be ebben a ciklusban és utána megtartod a 7 napos szünetet. Ez simán megengedett, hiszen így lehet előrébb hozni vagy késeltetni (22., 23. tabival) a megvonásost. Csak az a lényeg, hogy a szünet soha ne legyen hosszabb 7 napnál.
2014. máj. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen, a lényeget nem figyeltem, bocsi. Igen, nekem is van itthon tartalék levél, én is azzal oldom meg az ilyesmit.
2014. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!