Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek a nőgyógyászhoz?

Elmenjek a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Múlthét hétfőn voltam, mert a menstruációm nagyon sűrűn megjön. Nem tudott tőlem mintát venni, mert hogy amikor voltam, akkor is menstruáltam, de elküldött vérvételre, hogy megnézze nincs-e valami baj a hormonjaimmal. Másnap levették a vért, csütörtökön az egyik eredményem meg is jött, most pedig a másik. Azt mondta, hogy ha legközelebb megyek vesz mintát, de most újra megjött. Az eredményt vigyem vissza, vagy majd akkor menjek ha már elmúlt?

2014. máj. 15. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem várjál, mert ha most elmész, ugyanaz lesz, mint előzőleg, hogy nem fog tudni rákszűrésre mintát venni. Az eredmények, (hacsak nincs számodra is láthatóan kóros eredmény), várhat még 1 hetet. De persze Te tudod. Attól is függ mennyire vérzel. Ha nagyon, akkor érdemes így is elmenni, mert esetleg egy küret szóba jöhet, persze az eredmények birtokában.


Sok szerencsét.

2014. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok mégse elmenni, mert csak nem jött meg a másik eredményem.. Jövőhét pénteken fog elvileg és az pont jó, mert addigra el is múlik és hétfőn meg már van nőgyógyász :)
2014. máj. 18. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!