Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ezzel elmenjek...

Szerintetek ezzel elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2 napja érzek a bal oldali mellemben a bimbó alatt balra fájdalmat kb 1-2 cm. Mintha egy csomó lenne de nem biztos.. ha tapogatom tényleg kellemetlen,fáj.. már melltartón keresztül is:( nincsenek megduzzadva a melleim nem azért fáj.. szerintetek elkéne mennem hétfőn?
2014. jan. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, karácsonykor pár éve. Dec. 24, reggel felkeltem, borzasztóan fájt a mellem. Nem tudtam miért, mivel karácsony volt, nem is tudtam orvoshoz menni vele. Vártam, 26-án már nem fájt annyira. Aztán kiderült hogy a párom éjjel annyira szorított, hogy a könyökével egy kis bőrt a testéhez csípett... Ha ez a lehetőség kizárva, lehet, hogy rosszul feküdtél, vagy megütötted valamivel véletlen. Várd meg a hétfőt, ha hétfőn is még ennyire fáj, nem enyhül, menj el dokihoz
2014. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem menj el. Minden mellcsomóval el kell menni. Max. semmi baj nincs, de akkor is menj el..Legalabb megmutatja a mell önellenőrzését, hogy végezd, később mire figyelj.
2014. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval! Inkább mondja azt az orvos, hogy nincs semmi baj, de akkor szakember véleményét hallod, és csak az a biztos!
2014. jan. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menj el, legalább megnyugszol. Így csak folyton azon aggódnál, h vajon mi lehet. Legalábbis én így lennék.
2014. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!