Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon felrekezelt a nogyogyasz...

Vajon felrekezelt a nogyogyasz vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Par hete kezdodott, hogy feher folyasom volt ami atment ikyen sargas szinu halszagu valadekba...a neten azt talaltam hogy ez a bakterialis fertozes jele, amit antibiotikummal kezelnek. Elmentem a nogyogyaszhoz, aki megvizsgalt es aztmondta, hogy gombas fertozesnek latszik. Irt fel kremet a viszketesre ( pedig egyaltalan nem viszket) kaptam kupot, 10-bol 4-et hasznaltam el de megmindig van fokyasom...es tablettat is kaptam szoval sokat koltottem lehet a semmire...pont mire el fognak fogyni a kupok meg is fog jonni...meg elotte el kellene mennem dokihoz v hatha hat a kup par nap mulva?

2014. máj. 13. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a kúpnak a neve? Nem is lett kevesebb meg semmi? Nekem Klion D-100-at irtak fel ilyen büdös (ahogy monodd, halszagú) kissé darabos folyásra és 2 tabletta után már teljesen elmúlt...Úgyhogy nem tudom :/
2014. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a halszagú folyás inkább bakteriális fertőzésre utal!..
2014. máj. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az enyem.is klion (10) db-os. Anyukam huvelyoblitot ajalnlott amit a kup felhelyezese elott alkalmaztam es bevalt. Ahogy mostam ki eltavolitottam az amugy bent marado valadkot ess igy jobban felszivodhatott a kup. A 7.-et teszem es most kezdett el hatni,eg mindig ugy gondolkm hogy nekem nem.gombas fertozesem van, de ha elmulasztja akkor mindegy is :)
2014. máj. 15. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!