Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio beallitasam...

Menstruacio beallitasam lehetseges nogyogyasz nelkul?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es kb 6 honapja menstrualok. Az elejetol fogva eleg efdekesen jon meg az elejen volt hogy kimaradt most meg mar kb 4 honapja pontosan jon meg 20-21 napra csak hogy azert ez eleh suru meg eleg sokaig is tart. a legutobbi menstruaciom abba sem maradt szoval ilyen pecsetelo verzesem volt tehat pecsteltem.majd 20 nap utan ujbol rendesen meg jott(most is meg van) attol felek megint nem fog elmulni....nincs valami hazi praktika amivel belehet allitani? vagy muszaly lenne a nogyogyasz? :)

2013. szept. 10. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A menstruációnak 2-3 év alatt kell beállnia.
2013. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szia! Fontos lenne tudni hogy nem e vagy elhízva mert a hirtelen elhízás okozhat ilyen jellegű gondokat. Remélhetőleg még szűz leány vagy legalábbis erre gondolok az írásodból( ne haragudj de erre is ki kell térni) de akkor szerintem még nem szükséges a nőgyógyász max ha erős hasi fájdalmad van bár gondolom az nincs. A menstruációnak el kell múlnia max 3 héten belül teljesen, és meg kell jönnie legalább 31 naponta! Fiatal vagy még bármilyen betegséghez! Semmi stressz mert hidd el az is befolyásolja!
2013. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhizva es szusz vagyok :)

Semmi fajdalmam nincs a hasam sose szokott fajni

tehat akkor ne aggodjak? es ha most sem mulik el es ugy jon meg a kovetkezo akkor felkeressek egy nogyogyaszt?

2013. szept. 10. 17:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Abból sosem lehet baj ha orvoshoz mész, hiszen biztosat csak ő tud mondani!
2013. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, meg varok nem e helyre all, de ha megis elkene menni nogyogyaszhoz akkor hogy mondjam anyanak hogy valami baj van?
2013. szept. 10. 18:08
 6/11 anonim válasza:

A második válaszoló vagyok


Ha mégis úgy döntenél hogy elmész nőgyógyászhoz:

A nőgyógyász nem fog hozzád nyúlni ebben biztos vagyok max kenetet vesz úgyhogy ettől sem kell félned :) Ha elmész nőgyógyászhoz lehetséges hogy kér egy labort (vérképet) pajzsmirígy hormonokat ellenőrízhet esetleg, de én azt mondom hogy nyugalom semmi aggódás! Se a suli miatt se a pasik miatt! :)

2013. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Dehogy kell nőgyógyászhoz menned ezért!

Teljesen rendben van ez így még a korodban, majd lesz ez szabályosabb legkésőbb 17 éves korodban.

Fiúk ajánlgatják itt neked az orvoshoz menést, (pl. 57%)

ők aztán értenek hozzá!

Nincs semmi bajod, nyugi.

Nekem 8 hónap is kimaradt annak idején, viszont utána teljesen szabályos lett 17 éves koromra.

2013. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
jaj koszonom akkor megnyugottam :)
2013. szept. 10. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Látom, nem szoknak le egyesek a kötözködésről!
2013. szept. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

62%-os! Ennek a kérdésnek a válaszolóiba miért nem kötsz bele? Miért csak belém?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__48243..



Nagyon irigyellek, hogy csak ez a legnagyobb gondod, hogy belém köss!

2013. szept. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!