Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt mar magzatburokrepe...

Kinek volt mar magzatburokrepesztese, es ha volt akkor ti milyen elmenyekrol tudtok beszamolni? Ha lehet akkor reszletes valaszokat kerek. Ha veletlen orvosis is vagy vagy nogyogyasz akkor is megfelel.

Figyelt kérdés
Szeretnek bovebb informaciohoz jutni

2013. máj. 20. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első szülésnél repesztették a burkot, és őszintén megmondva nekem fájt, de visszagondolva ez a fájdalom eltörpül a burokrepesztést követő intenzív fájástevékenység mellett, de akkor és abban a pillanatban nagyon fájt az is. Burokrepesztést követően viszont hamar nagyon felerősödtek a fájások.

Második szülésnél spontán repedt a burok, az teljesen fájdalommentes volt.

2013. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem, es a burokrepesztest hogyan csinaltak, arra nem emlekszel?Erdekelne jobban a kerdes, es nem tudok ra sehol sem valaszt kapni:) amugy koszi a valaszod :)
2013. máj. 20. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem, a pukkanást is inkább csak hallottam.
2013. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. szülésemet indították túlhordás miatt burokrepesztéssel. Egy vékony műanyag csövet láttam, amit felvezetett a doki a méhszájon át és kipukkasztotta a burkot. Semmit nem éreztem, csak a magzatvizet folyni. Ja, meg utána a fájásokat :D
2013. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy műanyag pálcával lyukasztotta ki, tágított a kezével csak az fájt, és csak annyit éreztem hogy elönt a melegség
2013. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szules legvegen, mikor mar 4 ujnyira voltam nyitva, tortent a burokrepesztes. Nem lattam mivel csinalja, de egyaltalan nem fajt, nem ereztem belole semmit. Utana felerosodtek a fajasok, de 5 percen belul a tolofajasok jottek mar.
2013. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszat:).Tehat akkor nem olyan nagyon veszes a helyzet...Bizarrnak bizarr, dehat ha egyszer at kell esni akkor ez meg kell hogy legyen.:)
2013. máj. 21. 19:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó, nem ez lesz a legnagyobb bajod, ne izgulj :D Legalább olyan szép szülést kívánok, mint amilyenek nekem voltak! Mikorra vagy kiírva?
2013. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!