Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most megjött vagy nem?

Most megjött vagy nem?

Figyelt kérdés
Anyát ilyen ügyben inkább hagyom... Nah, tegnap fürdés előtt pisilnem kellett, (12 vagyok) és mikor kitöröltem akkor láttam hogy véres. Szakítottam még vécépapírt de akkor már alig lehetett látni a vért, szóval nagyon kevés mennyiség volt. És nem tudom hogy most valami betegségem van-e vagy megjött. Nagyon fontos! Kérlek segítsetek!!!!

2014. ápr. 23. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Csípett is a pisid? Előjött azóta?
2014. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy beteg,igen,valószínű megjött.Először csak egy-két csepp,aztán lehet,hogy hónapokig semmi,megint néhány csepp. Változó kinek,hogy kezdődik.Javaslom legyen nálad tisztasági betét.
2014. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg jött vagy meg fog jönni hamarosan, azért szóljál csak róla Anyukádnak.... Szomorú ha nem mem mersz szólni róla. Az embernek az Édesanyja az akihez bármilyen problémával elsöre fordulni kell, felnött kórban is akár....
2014. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem nem csípett, és nem jött elő azóta. Azért nem akarom anyának mondani mert olyan cikinek érzem... Meg soha nem beszélgetünk ilyesmiről... kerülöm az ilyen témát.
2014. ápr. 23. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ez a baj hogy soha nem ebszéltetek még róla és ez nem a te hibád hanem az övé. Komolyan nem értem az anyukákat.... Minden nö menstruál igy ne szégyled ezt a témát egy nö elött sem, ez hozzátartozik a nöi léthez. Szólj neki ha rendesen emgjön uygis tudni kell, ekll venni betétet, vagy akkor is láthja ha béletelenül majd átázol, közbe jöhet nyaralásor vagy bármi, tehát ugyis ki fog derülni idövel.
2014. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet is, meg nem is. Sok mindentől függ. Nekem pl vidszatérő hólyaghurutom van, mindig véreset pisilek. De mivel írtsd, hogy nem csípett, nem fájt, ezért valószínűbb, hogy tényleg megjött. Mindenkinek másmilyen az első, nekem pl 10 napig tartott, csak úgy ömlött belőlem, másodszorra viszont 2 napig tartott és alig volt pár csepp.
2014. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy megjött.
2014. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megjött,de szerintem is beszélj anyukáddal.
2014. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!