Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet h megjött?

Lehet h megjött?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már 3-4 napja barnás pirosasat pisiltem és fájt a hasam.Na mostmár van vmi a bugyimba is.. :/ Lehet h megjött most elöször?? :/

Bocsi a leírásért de csak így tudtam elmondani.. :D



2014. ápr. 23. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megjött!
2014. ápr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez már az lesz.
2014. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ohh..hát jó..rosszabbra számítottam.. :D
2014. ápr. 23. 09:21
 4/16 A kérdező kommentje:
Már csak egy baj van..nem merem elmondani anyunak.2perce odaálltam elé h elmondom de nem jött ki hang a számon..úgyh annyit mondtam h, ,áhh,mindegy.." ...most olvasok ilyen kérdéseket de nem jön meg a bátorságom.. :(( Segítsetek lécci!! :(
2014. ápr. 23. 09:29
 5/16 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi ciki mond meg neki és kész. AZért nehogy azt hidd hgy csak ennyi a mensi, sokaknak az elsö nagyon gyenge, mondjuk nekem pont az volt a legdurvább. 3 napig fetrengtem az ágyban azóta (17 éve menstruálok) szinte meg sem érzem. A van valami a bugyimban még nem igazi vérzés, de valószinüleg be fog indulni rendesen.
2014. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, én is odamentem : "anya...őőő... hol a tollam? nem találom" erre szegény még meg is kereste :) Aztán össze szedtem magam és csak kinyögtem!
2014. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én a nővéremnek mondtam el, mert ő volt itthon, aztán ő mondta el anyának. :)

De én is elmondtam volna neki, nincs ebben semmi. :)

Mondd meg neki, hogy azt hiszed, megjött, tudna betétet adni?

2014. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os!!:)Ugyanígy voltam én is..:) De még mielött elmondom neki,vagy megpróbálom megint, még azt megkérdezem, h mit csináljak, mert most kiszámoltam és kb. amikor megjön akk megyünk osztállyal balatonra.. :(És fürdeni is fogunk, de ha pont akk lesz meg akk mit csináljak??Tampon?? Naon szeretnék menni.. :(
2014. ápr. 23. 09:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Kész csoda lenne, ha a 2. óramű pontossággal jönne. Legyen nálad tampon/betét és majd meglátod.
2014. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy akkor fog megjönni, lehet,hogy hamarabb, lehet ,hogy később, nagyon ritka ha valakinek rögtön beáll a ciklusa, nekem kb másfél éve volt mire beállt! viszont mindig legyen nálad betét! Használhatsz tampont is.
2014. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!