Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyreállítása,...

Menstruáció helyreállítása, meddőség megszüntetése. Ötlet?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, két éve elég drasztikus módszerekkel adtam le kb. 25 kiló felesleget. (Valóban az volt, a 170 cm-rel már közelítettem a 90 kg-ot.) Szóval azóta nincs menstruációm. Voltam nőgyógyásznál. Nem tudott túl sokat tenni, a felírt progeszteronos gyógyszer hatására megjött párszor, de magától ezután sem. Laborvizsgálat szerint valószínűleg az agyalapi miriggyel van valami baj, mert alacsony az FSH és LH szintem.

Azóta egészségesen eszem. Zöldség, gyümölcs, gabona, olajos magvak, minden ami csak kellhet. És eleget is. És jól érzem magam, sokkal jobban, mint korábban. És szedtem barátcserje kapszulát, és ittam barátcserje teát, mert ez elvileg segít a menstruációs problémákon. És van egy holdkő, egy hegyikristály és egy rózsakvarc kövem, mert ezek elvileg jótékony rezgéseket bocsátanak ki. És nyugodt vagyok, és nem stresszelek. És szeretem a testem, és megbékéltem magammal, és boldog vagyok, és jól érzem magam a bőrömben! És okos vagyok, és sikeres, és jól tanulok, és nem vagyok fáradt és minden jól megy, soha jobban! És rendszeresen alszom is, nem iszom alkoholt, nem dohányzom, nem bulizom, nem drogozok -ezeket amúgy azelőtt se. És pár hete már az Aviva-tornát is csinálom az altest vérellátásának fokozására. ÉS SEMMI!

Nem értem. Illetve értem, de aggaszt. Nem is engem, hanem a szüleimet. Most komolyan, 2 éve kvázi meddő vagyok. És hiába magyarázom nekik, hogy minden rendben és jól érzem magam, és nem vagyok anorexiás, és hogy mindent eszek, és hogy mindent megteszek.. ha egyszer mégsincs eredménye!

Szóval nyitott vagyok BÁRMIRE. De mégis mit tudnék még tenni mindezeken kívül?! Komolyan már ott tartok, hogy valahogy sámánná avanzsálom magam és elvégzek valami termékenységi szertartást vagy akármit!! :)



2014. ápr. 10. 15:22
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

És nem, egyáltalán nem vettem támadásnak a kommentedet, csak nagyon valószínűtlennek tartom. Persze, a semminél -amit jelenleg az orvosok tenni tudnak értem- ez is több, mert legalább próbáltad kitalálni, hogy mi bajom lehet. Valószínűleg emiatt még nem fogom megCT-ztetni az agyamat, de majd esetleg rákérdezek, ha megyek megint nőgyógyászhoz.

20. válaszoló: Te értesz ezekhez a dolgokhoz? Ha igen, akkor van valami ötleted, hogy mi állhat a háttérben? Vagy ezt már leírtad korábban? Bocs, de így név nélkül elég nehéz beazonosítani, hogy ki kicsoda, és mikor mit kommentelt.

Továbbra is bárki bármilyen ötlettel (akár kissé vadabbal) előáll, akkor azt nagyon megköszönöm!

2014. ápr. 24. 15:31
 22/22 Nickelodeon88 válasza:

Hat...nem tudom, aktualis-e meeg...:) nekem a cickafarkfu tea szokott segiteni. Az en ciklusomat a fogamzasgatlo allitotta le(legutobb), es ket honap alatt beindult ujra. Es nem csak veletlen egybeeses.

Mellekhatasa nincs(csak pocsek ize, de meg lehet szokni), ugyhogy semmit nem veszitesz,ha kiprobalod :)

2016. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!