Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fáj az abortusz?

Mennyire fáj az abortusz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 23:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Én 23 éves fiú vagyok barátnőmnek lesz abortusz és nagyon megvan ijedve a fizikai fájdalomtól,a lelkieken már úgy ahogy átrágtuk magunkat és próbáljuk megemészteni a dolgot..akármilyen jótanácsot szivesen fogadok hogy egyáltalán hogyan kezeljük ezt az egészet,mert a másik félelem a részéről hogy rá fog menni a kapcsolatunk.3éve vagyunk együtt és eszem ágában sincs emiatt cserbenhagyni!
2014. márc. 25. 21:48
 12/24 anonim ***** válasza:
19%

"akármilyen jótanácsot szivesen fogadok hogy egyáltalán hogyan kezeljük ezt az egészet"


Ne gyilkoltassátok meg a kisbabátokat. Még egy törvénytelen gyereknek is joga van az élethez. Ennél jobb tanács nincs.

2014. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
És miből neveljem fel?Mind a 2-en tanulunk!
2014. márc. 26. 01:45
 14/24 anonim ***** válasza:
Szülők nem tudnak átmeneti segítséget nyújtani?
2014. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Ez már eldöntött tény,nem fogjuk meggondolni magunkat,majd pár év múlva amikor készen állunk rá meg fogjuk tartani.
2014. márc. 26. 09:30
 16/24 anonim válasza:
75%
nem lesz baj a kapcsolatotokkal!! az enyém is túlélte, sőt. nálunk inkább a terhességi hisztim ütött be, és a műtétIG volt nagyon rossz. úgyhogy ha még 6 hónapig hisztizem, na arra ment volna rá a szerelmünk.
2014. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk 1 éves kapcsolatban volt abortusz, utána még 3 évig együtt voltunk. Egyáltalán nem viselte meg a kapcsoatot, sőt, utána méginkább éreztük, hogy összetartozunk. Végül teljesen más okból szakítottunk, az abortusz egyáltalán nem nyomta rá a pecsétjét a kapcsolatra.
2014. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 26. 20:29
 19/24 anonim ***** válasza:
27%

Kedves Kérdező!

Adjátok örökbe!

Tudom, lejárt lemez, de ahogy előttem is írták, joga van az élethez!

Téged sem vetetett el az anyád!

A tudsz ennél jobbat felhasználónak pedig üzenem, hogy a 12 hétnél fiatalabb embrió is ember, és se nem csirke, se nem ló, de nem is szamár, sőt még kígyó sem. Persze, lehet, hogy te így gondolod, hogy csak az újszülött csecsemő ember, hisz az már nem bent, hanem kint van!

Üdv: Aranyu

2014. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
nyiss meg egy abortusz vs örökbefogadás topikot!!!
2014. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!