Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire fáj az abortusz?

Mennyire fáj az abortusz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajnos meghalt a babám, így "műszeres befejezés" volt a 11. héten, de lényegében az abortusz. Persze nekem lelkileg iszonyat volt. Bódításban végzik, semmit nem érzel, bár ha még nem szültél, akkor előtte felhelyeznek egy tágító pálcát, az kellemetlen, de maga műtét semmi. nekem sajnos 1 hétre rá meg kellett ismételni, akkor sokkal rosszabb volt
2014. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Fizikailag szinte egyáltalán nem. Esetleg a tágítás okozhat fájdalmat, de ez egyénenként változó, nekem nagyon enyhe görcseim voltak, még a menstruációm is erősebb volt annál. Utána pedig csak vérzés van, fájdalom nekem egyáltalán nem volt. Lelkileg más kérdés, bár ez is egyénfüggő. Én túltettem magam rajta elég hamar, mert nagyon nehéz időszakban voltam akkoriban, lekötött a tanulás.


Arra viszont készülj fel, hogy itt kapni fogsz hideget-meleget egy ilyen kérdés után, és elküldenek jó meleg éghajlatra, amiért a saját fájdalmaddal mersz foglalkozni, miközben megölsz egy élő kis emberkét, aki maga az élet csodája, és inkább add őt örökbe (kb. most szó szerint idéztem az ab. ellenesek dumáját).

2014. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tuccennéljobbat válasza:
60%
12. vagy 18. hétig még nem nagyon beszélünk szerintem "kis emberkéről" és lehet, hogy nem is tehet a terhességről nem kell egyből letámadni
2014. márc. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Milagros válasza:
48%
En sem itelkezek, de utolsoval egyaltalan nem ertek egyett, mivel a 12 hetig mar egy kisbaba akinek minden szerve ki van fejlodve.. valoszinuleg meg nincs gyereked, vagy fiatal vagy vagy nem tudom mi lehet az oka annak hogy ennyire primitiv es buta vagy! 18 hetesen mar reg megmozdult, amit az anya erez is. Na engem az ilyen idiota okoskodok huznak fel! Kerdezo, gondolom meg nem szultel, es abortuszod sem volt, be mesz reggel a korhazba, kapsz egy tagitot, amit felhelyeznek, varnak par orat, aztan be visznek a mutobe, ott elaltatnak, aztan mikor fel kelsz sem erzel fajdalmat testileg semikkepp sem. Olyan mint mikor menstrualsz, mivel verzel. Emelni nem emelhetsz ugyan ugy mintha csaszaroztak volna. A tagitorol mindenkinek mas a velemenye es sokan hazudnak is.. de szerintem nem faj.
2014. márc. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok: én nem támadtam, ha esetleg nekem szólt! Én is átestem abortuszon, megértem a kérdezőt, bármi is legyen az ok, csak leírtam, hogy mire számítson a sok elfogult, szemellenzős ősanyától. Bár szerencséje volt, mert nem tették át a kérdést a Terhesség megszakítás kategóriába, azt hittem, át fogják. Na ott aztán van minden.
2014. márc. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A tágítás borzalmas.

A többit már nem is érzed.

2014. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
A tágítás valóban durva!
2014. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2014. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
a tágítás egyszerűen szörnyű!!!!!!! a többit nem érzed, sőt az altatás nekem nagyon jó esett.
2014. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
Akit elabortálnak, annak nagyon fáj.
2014. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!