Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs zavarok?

Menstruációs zavarok?

Figyelt kérdés
Úgy 2 hónapja hogy volt abortuszom. Semmi komplikáció nem lépett fel. Meg is jött a mensesem már az 5.hétre. Jó bő vérzésem volt. Írtak fel nekem fogamzásgátlót . Én persze el is kezdtem szedni , de már az első szem után rosszul voltam. Összesen két szemet tudtam bevenni , mert a szívem nem bírta . Van egy kis szív problémám és túl erős volt a gyógyszer . A két szem után leálltam vele. Most kéne megjönnie a mensesemnek . Már két napja nagyon, de nagyon görcsöl a hasam és a derekam is nagyon fáj . Tán ennyire még sosem fájt!!! De két napja csak nagyon sötét barna váladék jön. Egy erősebb görcsölésnél a mennyisége is nő. De még vér egyáltalán nem jött. Mi lehet ennek az oka? Tán a gyógyszer? Vagy ez mensesnek számít? Tapasztal emberek válaszát kérem segítségül. Köszi

2014. márc. 17. 20:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!