Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szexualis elet bekovetkeztev...

A szexualis elet bekovetkeztevel elofordulhatnak menstruacios zavarok? 18/L

Figyelt kérdés
Nem reg vesztettem el a szuzesegem es egy honapban ketszer jott meg a menstruaciom az utobbi meg most is tart azaz mar 11 napja szerintetek mi az oka?

#menstruáció #szex #szűz #menstruációs zavar #nők egészsége #menstruáció kétszer egy hónapban
2014. márc. 9. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhatnak, nekem pl. késések, kimaradások voltak.
2014. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is 18 vagyok, és ugy vettem eszre amiota szexelunk a ferjemmel azota a pontos (28 napra erkezo) menszezem 2 nappal halarabb jott, majd 2 nappal kesobb.. most pedig 12 napot kesett. mi megszakitassal vagy ovszerrel vedekezunk. volt mar hogy kiszakadt az ovszer, de nem lett baj belole. viszont akkor pontosan megjott. mikor pedig minden rendben ment akkor kesett :) erdekes a noi szervezet
2014. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!