Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire jó a hüvelyzuhany? Az...

Mire jó a hüvelyzuhany? Az gáz ha én nem használok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen felesleges dolog.
2009. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem éppen linkre gondoltam, hanem saját tapasztalatokra.
2009. dec. 15. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nagy hülyeség,és káros,ugyanis ha kiöblíted a hüvelyedet akkor a fontos baktériumok is eltávolítódhatnak.Ezáltal pedig könnyebben kapsz el fertőzéseket.
2009. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez a link egy nagyon rossz reklám!!!

A hüvelyzuhanyt nem ajánlatos gyakran használni,mert az befolyásolja károsan a természetes környezetet,borítja fel az egyensúlyt.Sokkal könnyebben kialakul gomba és egyéb betegségek,felborulhat a PH egyensúly...stb..a sűrű használattól.Az pedig nem igaz,hogy a "férfi váladék"károsan befolyásolná a normál állapotot.

Én nem ajánlanám megvenni,semmi értelme.

2009. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Én sem használtam soha és nem is fogok,jól leírták a többiek,hogy inkább káros mint hasznos,az egészséges hüvely úgy van megtervezve,hogy magát tisztítja,nem kell mindenféle szerekkel megbolygatni,fölborítani a természetes flóráját
2009. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó és többiek.

a linkből én is erre jöttem rá :)

amit a férfi váladékról írtak az tényleg nevetséges.

köszönöm a válaszokat.

2009. dec. 15. 13:42
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
én viszont azt mondom, hogy igenis vannak olyan esetek amikor nagyon is hasznos . Pl én egy fél évig szenvedtem mindenféle fertőzésekkel mert egy erős gombás fertőzés után nem tudott visszaállni a hüvelyem ph ja. ekkor a dokim ajánlotta , kipróbáltam és használt . Legfeljebb 2-3 hetente használom és amióta használom, semmi bajom .
2009. dec. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!