Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzésem van. Mit...

Hüvelyi fertőzésem van. Mit használhatok külsőleg?

Figyelt kérdés

Heló!


Ma voltam dokinál, írt fel gyógyszereket, amiket használni is fogok, írt fel szájon át beveendőt és "alsó használatút", azonban külsőleg alkalmazandót nem, és nekem nagyon fáj a külső szeméremtest, de semmilyen kenőcsöm nincs, és nem tudom mit használhatnék rá. Esetleg kamilla teás borogatás vagy ricinus olaj megfelelő lehet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 14. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A "belső" fertőzés okozza a külső tüneteket is, így amint kezeled a belső tüneteket szép fokozatosan meg fog szűnni a külső is. Ne hogy borogasd, vagy kenegesd, mert a végén még összeszedsz egy másik fertőzést! Kövesd az orvos utasításait! ... ha szükség lenne rá, biztos lehetsz benne, adott volna külsőleg alkalmazandó krémet is!
2014. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

meg van duzzadva az egész, tűz vörös és iszonyatosan fáj, főleg pisilésnél jön rám a sikíthatnék, de megtörölni és megmosni is nehezemre esik. a múltkor se adott kenőcsöt, alkalmaztam a gyógyszereket, amiket felírt, használtak is, de a külső problémák nem szűntek meg teljesen, ezért kenegettem kamillás krémmel, aztán megjavult. de már nincs itthon olyan krém valami bőrnyugtatóra szükségem lenne, mert wc-zni nem merek elmenni, úgy fáj.

egyéb ötletek?

2014. márc. 14. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Óvatos(!!!!!!!) jegelés...
2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan borogasd kamilla főzettel, gyulladásgátló, fertőtlenítő hatású. Sőt nődoki még belső irrigálásra is javasolta egy ismerősőmnek, szintén hüvelyfertőzésre. Szóval, ártani nem árt!
2014. márc. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 14. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!