Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendesen érzem hogy folyik...

Rendesen érzem hogy folyik ilyen átlátszó folyás. Mér van ilyen sok?

Figyelt kérdés
Beteg is vagyok . De nemhiszem hogy azért most kéne szombatom megjönnie a második mensinek..
2014. márc. 12. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tartósan nagyon sok a folyás, akkor inkább menj orvoshoz.
2014. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A folyás természetes dolog nekünk nőknek. Ha most beteg is vagy, esetleg mensi elütt is, akkor pláne nem gond, hogy kicsit több, mint máskor.
2014. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Első vagyok. Nem biztos, hogy szombaton meg fog jönni a 2. menstruációd, hiszen eleinte akár 2-3 évig is előfordulhat, hogy több hónap kimarad.
2014. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia 14 éves vagyok és nekem is van ilyen átlátszó folyásom, és elég bő, van amikor az egész bugyim olyan..Először féltem anyumtól megkérdezni, de megkérdezem, és azt mondta, ez természetes dolog, azt jelzi, h termékenyek vagyunk, és h nem lesz ez minden nap, csak egy hónapban, olyan 3-4napig.. Remélem segítettem :)
2014. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!