Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire lehet beleszólni az...

Mennyire lehet beleszólni az iskolai vizsgálatba? Van amit meg lehet tagadni, amire nem kötelezhetnek? Hol kellene lennie a határnak és honantól kellene már hozzájárulás? Kinek volt kínos vizsgálata amit a háta közepére sem kíván?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 13:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha meg az osztályfőnök aggitálna a bugyiletolás mellett, akkor javasoljátok, hogy kezdje ő és akkor majd ti is követitek.
2014. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

20/21-es nagyon szépen köszönöm,végre valaki megért,én is csak ezt az egyet akarom elkerülni,már ha egyáltalán szóba kerülne.Meg max a mell tapogatást,de csak ha nagyon nem szimpi az orvos,vagy férfi lenne,arra ott van a háziorvosom.Előbb ha alá kell írnom valamit át fogom olvasni.A többi vizsgálatot természetesen elvégeztettem de ott is szólok ha tömegesen akarnák,ill megkérem hogy ha lehet akkor ne így legyen.


De te hol húznál egy határt?

2014. márc. 9. 16:59
 23/25 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnökös hozzászólásod nagyon tetszett:-).

De én is fontosnak tartom az iskolai szűrést csak van azért egy határ amit ne lépjenek át.Még tüdőszűrésre is elmentem anyuval már,pedig nem kötelező,gondoltam pár évente belefér.

2014. márc. 9. 17:02
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

Természetesen fontosnak és szükségesnek is tartom az álzalános szűrést, de nem a nemi szervek vizsgálatát!

Arra vannak szakemberek úgy mint például a fogakra is.

Érdekes, azt nem akarják tapogatni az iskolai vizsgálatokon?...

2014. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Elég jó fej vagy,szerintem is van erre szakorvos és idővel minden lány elmegy,ha megtalálta a megfelelőt(vannak egyéni igányek,én most fiatalon női orvost tudok elképzelni majd és mivel én is szégyenlős vagyok összekaparok magánorvosra majd,jobb szeretnem ha orvossal négyszemközt zajlik majd) és ha eljön az ideje,vagy ha úgy érzi hogy valami nem stimmel.Én a fiúkat is sajnálom nagyon,ezért az egyért örülök,hogy nem vagyok fiú,ott sem vennék részt hogy egy kukerba vonuljak fel,ahogy nekem ciki lenne férfiak, előtt,hiába is orvos így megjeleni szerintem ott is soknak kellemetlen nők előtt.Biztos ott is lehetne valamit másképp intézni.

Kíváncsi leszek jövő hétre lesznek még válaszok.De te nagyon szimpatikus felfogású vagy.:-)

További jó hétvégét kívánok!

2014. márc. 9. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!