Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Zsuzsi94 kérdése:

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
A múlthónapban együtt aludtunk a barátommal de nem csináltunk semmit.19/l

2014. márc. 5. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Stressz

2. Hormonális gond

3. terhesség

2014. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az igaz ,hogy stresszes vagyok az iskola miatt köszi a választ
2014. márc. 5. 15:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez is lehet az oka. Ha valóban nem volt semmilyen szexuális érintkezés az utolsó menstruációd óta, akkor kizárhatod.


Nekem két évig kimaradt egészségügyi okokból 16 évesen, és 18 évesen az érettségi miatti stressztől megjött. Okozhatja a kimaradást is a stressz.


De ha észlelsz más furcsaságot is, akkor feltétlenül menj nőgyógyászhoz, mert lehet valamilyen hormonális gond.

2014. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most elkezdhetünk tippelgetni hogy vajon miért késhet a menzeszed, csak nincs semmi értelme mert attól még nemfog neked megjönni. Ha több mint körülbelül egy hetet késik akkor nőgyógyász!!!
2014. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 15:55-ös vagyok, még annyit hozzátennék, hogy lehet hogy nem vagy terhes és az is lehet hogy csak a stressz okozta, de azt az egyet tisztázzuk hogy a kimaradt menstruáció egy nőnél nem oké!!! Több betegségnek is lehet mellékhatása és az ilyen dolgokkal nem jó játszani! Egy orvosi vizsgálat 20 perc sincs, szerintem annyit megér az egészséged!!!
2014. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké de nekem általába mindig késik már évek óta és ezért is tettem fel a kérdést és szokott alul fájdogálni a hasam meg mostanába két oldalt lent köhögésnéh meg hirtelelen mozdulatoknál hiába mondom anyának nem megyünk el a nögyogyászhoz
2014. márc. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!