Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késik a menstruációm....

8 napja késik a menstruációm. Lehet hogy a gyomorrontás zavart be?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy nem vagyok teljesen egészséges kapcsolatban a kajával(koplalok-bezabálok:D). pont 8 napja, amikor meg kellett volna jönnie, vagy gyomorrontásom volt(ami valószínű), vagy vírusos megbetegedés, mert 2 napig hasmenésem volt és hánytam. Lehet attól?

17/L


2014. febr. 18. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet arra fogni igen ,de ha egy kicsit is bizonytalan vagy és úgy érzed megvan az esélye egy teherbeesésnek ,akkor csinálj tesztet minél hamarabb .
2014. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy emiatt (Legalábbis nekem még sosem játszott közre a késéshez a betegség) Egyébként rendszeres a ciklusod? Volt már olyan,hogy ennyit,vagy többet késett?
2014. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Volt már többször is, nemrég 3 hetet is késett.
2014. febr. 18. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehet,hogy azért. De nem ártana egy teljes kivizsgálás, mert lehet,hogy hormon probléma miatt ilyen változó a ciklusod. Egy tesztet azért csinálj a magad megnyugtatására.
2014. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megjött, szerencsére. Szóval valószínűleg attól volt. Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 19. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!