Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért pisilek be? 14L

Mért pisilek be? 14L

Figyelt kérdés

sokszor van olyan h ha megerőltetem magam pl. orrfújás, röhögés , akkor bepisilek. nem csak pár cseppet, de nem is egy pisiléshez elegendőt, hanem kb. egy evőkanálnyit. és nagyon idegesit, és még akkor is betétet kell hordjak ha nem jön meg (tisztasági) csak azért mégis...miért van ez?

ez nem fehér folyás hanem pisi :/



2014. márc. 4. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a youtube-ról ez nem lehet megtanulni. ha nem jó technikával csinálod akkor még árthatsz is vele.
2014. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát de

1. azt se tudom hol vannak ilyen "edzések"

2.gondolom pénzbe kerül...

2014. márc. 5. 15:24
 13/14 anonim ***** válasza:
anyukádat kérd meg hogy segitsen az ügyben.
2014. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom hogy ez történt veled, de ne aggódj emiatt :) Ezeket az intim tornákat magadnak kell csinálnod. Az a lényege, hogy wc fölött megpróbálod "kiengedni", de az utolsó pillanatban mégis visszatartod. Amiatt kell, hogy erősödjön a hólyagod.


Viszont lehet hogy azért megkérdeznék egy orvost a dologról, mivel ennek oka lehet fertőzés is. Semmi szégyen amúgy nincs ebben :) Őszintén, engem nem érdekelne ha valakinek ilyen baja lenne.

Csak arra figyelj, hogy nehogy szaga legyen. Nem tudom hogy mennyit tudnak ezek a betétek magukba szívni, de vannak erre kitalált inkontinencia betétek is :)

Remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed írj.


Tomi(21)

2014. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!