Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi jó felfázásra? Mert amikor...

Mi jó felfázásra? Mert amikor pisilek nagyon fáj :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Forró vizes kádas fürdő (jól betakart derék nap közben is). Meg esetenként antibiotikum.
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És, hogy ezt legközelebb elkerüld, a derekadat takard el, ne legyen szabadon, ne ülj a földre stb... Tudom, jön a jó idő, de még nincs itt!!
2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a felfázás az a hüvelygyulladás, ami fertőzés miatt jön létre. Tehát legközelebb alaposan mosd a nunit és ne válts gyakran szexpartnert :D Még ha jó idő van akkor se :p
2011. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja meg még annyit, h az antibiotikummal csak óvatosan és ne szedd eszetlenül. Jó ha egy orvos ajánlja, vagy ad kúpot. De legvégső esetben antibio kell, jah de az kipusztítja a jó bacikat is :p Nah csak ennyit akartam további szép és candida mentes éjszakát mindenkinek xD
2011. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A felfázás nem hüvelygyulladás hanem húgyúti betegség és semmi köze a szexhez.
2011. márc. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mindenképpen menj orvoshoz és igyál nagyon sokat.
2011. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hüvelygyulladás, hólyaghurut tökmind1, de felfázás. A legnagyobb mértékben baktérium fertőzés miatt jön létre, ami akár egy retkes pélóról is származhat te gyík! Az igyál sokat beszólásod is édeskevés. Vizelethajtó teákat és gyógynövényeket kell inni elsősorban. És oda kell figyelni a higiéniára is. Persze előfordulhat attól függetlenül is a felfázás, egyén függő.
2011. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hólyaghurut attól alakul ki, hogy baktériumok kerülnek be a hólyagba. És bizony lehet köze a szexhez, nekem egy időben folyton szex után jött ki, pontosan mindig 24 órával az együttlét után. A hideg abból a szempontból provokáló tényező, hogy gyengíti a hólyag védekező képességét és így baktériumok jobban el tudnak szaporodni. Kérdező, ezzel orvoshoz kell menni, nem házi praktikákkal bohóckodni, mert nem játék. A forró fürdő meg a legnagyobb baromság ilyenkor, mert a gyulladást csak még jobban belobbantja. Tudom jól ezeket, én hajlamos vagyok erre a betegségre, ezeket nekem mind orvos mondta. Antibiotikumot fogsz kapni, illetve tanácsokkal fog ellátni az orvos, hogyan kerüld el. Nekem az válik be, ha sok C-vitamint szedek, szex után mindig pisilek, illetve, hogy nem járok 20 fok alatt vékonytaplú cipőkben, lenge ruházatban.
2011. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!