Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sok kamilla teát iszok...

Ha sok kamilla teát iszok felfázásra és annak vizetelhajtó hatása lesz, csökken a fogamzásgátló hatása? Egyáltalán ha óránként pisilek akkor is csökken?

Figyelt kérdés
Egyáltalán a kamilla tea csökkenti a hatását? A cickafark tea jobb lenne,de más helyen az orvos azt tanácsolta,hogy azt inkább mellőzzük fogamzásgátló szedése mellett,mert az befolyásolhatja. A kamillának nem tudom van-e ilyen hatása.
2009. máj. 30. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, hogy a fog.gátlónak 4 óra míg felszívódik. Szóval ha mondjuk reggel, vagy délelőtt iszol teát az nem hat a fog. gátlóra, amit este veszel be! Az antibiotikummal kell jobban vigyázni én úgy tudom. (De ez lehet attól is függ milyet szedsz!)

Én amúgy azt ajánlom, hogy végy egy kamillás ülőfürdőt, az segíthet a felfázásodon!

Jó egészséget!

20/L

2009. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, én lassan 6 hónapja szedek fogamzásgátlót, és mivel nem igazán válik be, görcsölök, mint előtte. Én ugyanúgy iszom a cickafark teát, mégsem estem eddig teherbe, pedig heti 3-4 alkalommal vagyok a párommal. Amikor fel voltam fázva tonnaszám ittam a cickafark és csalán keverékét teában. Szerintem egyáltalán nem befolyásolja a fogamzásgátló hatását, hiszen csak gyógynövény, nem antibiotikum.
2009. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idd nyugodtan.Egyébként a pisilés miatt nem csökken a hatása-szépen néznénk ki!!!A hasmenés, hányás miatt igen,mert a tabletta még a felszívódása előtt eltávozik a gyomrodból.Egyébként úgy szedj bármit is, hogy arról mindent tudsz-így felelősségteljes a dolog.
2009. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!