Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért pisilek be? 14L

Mért pisilek be? 14L

Figyelt kérdés

sokszor van olyan h ha megerőltetem magam pl. orrfújás, röhögés , akkor bepisilek. nem csak pár cseppet, de nem is egy pisiléshez elegendőt, hanem kb. egy evőkanálnyit. és nagyon idegesit, és még akkor is betétet kell hordjak ha nem jön meg (tisztasági) csak azért mégis...miért van ez?

ez nem fehér folyás hanem pisi :/



2014. márc. 4. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán gyenge a hólyagod záróizma. El kéne menned orvoshoz.
2014. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyengék az izmok. Vagy intim tornát, vagy orvost javaslok. Ne hanyagold el, mert ez csak rosszabb lehet a későbbiek során.
2014. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Így van, de idegrendszeri probléma is lehet.

Gyorsan el kéne menni dokihoz, de tényleg gyorsan. Nagy bajnak lehet a jele.

2014. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem idegrendszeri probléma, hanem a záróizmok gyengébbek.

Ezen nem orvos, hanem megfelelő tornával lehet segíteni.

2014. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
intim tornával lehet ezen segiteni volt egy barátnöm aki szintén igy volt. Amikor terhes lett nagyon eldurvoult ahelyzte elkezdte az intim tornát és onnantól nem volt ilyen baja sőt azóta sincs (3 éve szült) elötte meg 26 évig szenvedett vele. nem mert tüsszenteni, nevetni stb.
2014. márc. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az intim torna tényleg segíthet, de jobb ha orvos is tud a panaszodról.
2014. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem szeretnék orvoshoz menni...anyának mondtam már. de milyen ez az intim torna? o.o
2014. márc. 4. 18:59
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
orvoshoz senki nem szeret menni, nem is azért jár senki. A tornán tanitanak egy technikát amivel erösödnek az izmok lent. Ugy képzeld el mint amikor befeszited a hasadat vagy a fenekedet.
2014. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
értem köszi :) majd youtube-ról nézek néhány ilyen videót
2014. márc. 4. 20:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell orvoshoz menned ezzel.

Intim torna a megoldás.

2014. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!