Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csinaljak? Szerintetek...

Mit csinaljak? Szerintetek segit ez a gyogyszer?

Figyelt kérdés
20eves vagyok.elmentem nogyogyaszhoz mert nagyon fajt a hasam es a menstruaciom is zavaros.azt mondtak hormon zavarom van es nincs peteeresem.amugy meg szuz vagyok.felek nehogy meddo legyek mert nagyon szeretnek gyerekeket.kiirta nekem a mulimen cseppeket ami homeopatias.nemtudom ti tudtol errol valamit?
2014. márc. 3. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el egy endokrinológushoz és vizsgáljanak ki. bajod nem lesz ettőla szertől de lehet nem fog segiteni. A gyerekekkel ráér akkor foglalkozni ha eljön az ideje. manapság már 99,9%-nak sikerül a baba mive nagyon fejlett a meddöségi kezelés de évente ujabb és ujabb ehetöségek, vannak amivel meg lehet oldani. de egyáltalán nem biztos hogy kell majd ilyne neked. A legtöbb esetben a hormonális porblémák ha javulnak (pl gyógyszeres kezelés, életmód váltás) akkor a baba is sikerül spontán.
2014. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt.hat az orvos szerint kellene hogy segitsen
2014. márc. 3. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!