Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász szerint "kis...

Nőgyógyász szerint "kis gyulladásom van". Gyógyszer hatástalan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, elmentem az eredményért, annyit mondott, egy kis fertőzésem van. Hogy milyen, elfelejtette közölni. Adott receptet, kiváltottam a gyógyszert, Itragen a neve. Elfogyott a gyógyszer, panasz meg maradt. Hétfőn megyek vissza, de azzal nem érek semmit, ha megint felírja nekem ugyanazt. Mit tegyek szerintetek?
2009. dec. 20. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Ahogy nézem ez olyan pancser lesz, mint az enyém. Különféle dolgokat fog felírni, panasz meg marad majd, és a végén már ott tartasz, hogy annyit kidobáltál az általa felírt hatástalan szarokra, mitha elmentél volna akár egy hiper-szuper körültekintő másikhoz...
2009. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha csak gyulladás, de nem terjedő fertőzés, akkor az elmúlik magától, ha nem élsz szexuális életet. mi a panaszod?
2009. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát, a panaszok. Reggelente elég sok folyás, és olyan ocsmány az állaga. Egyszerűen nem tudok megszabadulni tőle:S

2009. dec. 21. 04:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a grapfruit mag olajat, drogériában lehet kapni, úgy 1500 ft körül van. Baktérium, vírus és gomba ölő hatása van. Amíg fenn állnak a panaszaid addig napi 2-3x igyál belőle 15-20 cseppet egy kis vízbe csepegtesd bele. Náthára is nagyon jó.
2009. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én ezt iszom:


[link]

2009. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!