Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyomorideggel mit tegyek...

Gyomorideggel mit tegyek orvos előtt?

Figyelt kérdés

Ma megyek először nőgyógyászhoz teljes kivizgsálásra, és ha rá gondolok folyamatosan nagy wcre kell mennem, mert nagyon izgulok.. Nem akarok a doki előtt bekakilni :D


Kérlek segítsetek, hogy ezt mivel enyhítsem.


2014. febr. 27. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz, ott még a kaki is megáll benned. :-) Pár perc az egész, ne izgulj már annyira.
2014. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nem arra fogsz gondolni, régen én is így voltam, hogy csak be ne pukizzak :D de sose volt ilyen.
2014. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 27. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam lenni vele :) De sosem történt kellemetlenség :D


Túl vagy rajta?

2014. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kora este megyek :) Előtte lesz vérvétel is, szóval dupla izgalom, de nyugtat a tudat, hogy magánorvos.. ami nem nyugtat, hogy férfi... brr
2014. febr. 27. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kerestél női orvost elsőre?
2014. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nah túléltem :)

Nagyon óvatos és rettentően türelmes, kedves volt:) Mindig mondta, hogy éppen mit csinál és hogy nem fog fájni. Volt rákszűrés is. Örülök, hogy elmentem. És azért mentem először férfi dokihoz, mert abban a rendelőben ő a legjobb orvos sok ember szerint.

2014. febr. 27. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elmentél, kérdező, és ezek szerint azt is, hogy hozzá mentél :) A nőgyógyász hírneve fontosabb, mint a neme. Női doki is lehet szemét.
2014. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!