Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion hüvelytablettát írt fel...

Klion hüvelytablettát írt fel az orvos. Egy szemet már tegnap használtam, de később szeretném folytatni kb 1 hét múlva ez nem gond?

Figyelt kérdés
Attól függetlenül hétvégén élhetek nem életet ha csak egyszer használtam? és olyan szerencsés vagyok, hogy véletlenül egyet eltörtem azt még lehet használni? vagy inkább hagyjam azt az egy szemet?
2014. febr. 26. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nemi életet élni hüvelyfertőzéssel?! NEM!!!! Megfertőzöd a partnered, vagy ha gumival vagytok, akkor is feljebb viszitek a fertőzést.

Később sem lehet használni, hanem folyamatosan kell!

Hány éves vagy ne haragudj?! Ezeket tudni kellene már, ha nemi életet élsz.

2014. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi van?? Nem is értem miért vársz ha gondod van. És nem, nem szexelhetsz közben, és azt is meg kell beszélned az orvossal, hogy a partneredet kezeljék e.
2014. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!