Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek felvételizni,...

Holnap megyek felvételizni, mit ajánlotok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

holnap megyek testnevelés felvételire, egészségügyi/orvosi/vizsgálaz is lesz, de épp megjött, bár az 5.nap lesz.Mit ajánlotok, betétet használjak, ami biztonságosabb, de mivel orvosi is lesz, ezért nem nagyon vágyom arra, és elég szégyellős is vagyok, vagy tampont használjak erre az 1 alkalomra?(ennek használata az 1.alkalom lenne)

előre is köszi a válaszokat.14/L


2014. febr. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost nem érdekli, hogy betétet vagy tampont használsz.
2014. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Tampont akkor próbáld ki, ha nem kell sietned.
2014. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem használtál tampont, ne most kezd el.

és nagy kalappal a felvételihez!

2014. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a #3-asnak meg végépp :))
2014. febr. 25. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már gyenge a vérzésed, lehet, hogy kényelmetlen lesz a tampon, mert túl száraz a hüvelyed. Én tesiztem így, és nagyon rossz volt, hidd, hogy hátráltatna.

Esetleg próbáld ki ma, hogy milyen és ha holnap is még eléggé erős a vérzésed, tegyél fel egyet. De mindenképp tegyél be mellé legalább egy tisztasági betétet, mert nekem a mini tampon mellett mindig is kifolyt a vér, egyedül az OB flexia vált be, abból viszont nincs mini.

2014. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!