Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vendéglátós szakközépbe...

A Vendéglátós szakközépbe szeretnék felvételizni, de mindenhl azt látom, hogy nincs jövöje. Telített a piac. Mit ajánlotok vele amivel legalább, ha magyarországon nem is, de külföldön meglehetne élni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 20:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Mit ajánlotok helyette amivel legalább, ha magyarországon nem is, de külföldön meglehetne élni?
2009. szept. 13. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így igaz. A vendéglátó és idegenforgalom szakok mostanában nagyon felkapottak lettek. Én idegenforgalomra szerettem volna menni, de jobbnak láttam hogy ha lemondok erről a tervemről és keresek valami mást, ami közel áll a szívemhez. Középiskolába még teljesen mindegy hova kerülsz, nem ez határozza meg a jövődet, ha meggondolnád magad, még gimi után is átiratkozhatsz vendéglátó szakközépiskola két éves szakképzésére.

Nehéz így ajánlani, gondold végig mit szeretsz és mit nem, dűlőre jutni is nagyon nehéz saját magadban, ha nem sikerül akkor jelentkezz egy jobb nevű iskolába, és a pár év alatt még jöhet az isteni sugallat hogy mit is szeretnél kezdeni magaddal az életben :)

2009. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!