Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha a nődokim...

Mit csináljak ha a nődokim nem világosít fel rendesen?

Figyelt kérdés

Szemölcsök vannak a kisajkaimon és nem segített rajtuk az ecsetelés. Az a problémám, hogy a hüvelyemet meg se vizsgálta, hogy belülre nem-e terjedt el, és most el akar küldeni valami műtétre hogy leszedjék a szemölcsöket, de arról is csak annyit mondott hogy vagy leégetik vagy kivágják vagy nem tudja.

Nagyon parázok tőle, mert azt sem tudom hogy hogyan zajlik egy ilyen műtét, mi lesz utána, teljesen elmúlik-e stb. Nem tudom hogy előzhetném meg a kövit esetleg, mert csak sejtésem van hogy uszodában vagy strandon kaphattam el, mert szexuális úton semmiképp.

Aki tud valamit az írjon nekem pár infót, esetleg a saját történetét.. köszi.


2014. febr. 24. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts. Amúgy is ilyen műtét meg hasonló beavatkozások előtt nem árt kérni egy másodvéleményt. Ha meg nem mond el semmit, akkor ne maradj nála.
2014. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem borotválod, mert akkor azzal terjeszted szét!
2014. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De borotválom, nyáron, télen csak a bikinivonalat - mégsem lóghat ki a szőr a fehérneműből.

A szemölcsök a kisajkaimon belül vannak, oda nem ér a borotva.

2014. febr. 25. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!