Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg sem jött rendesen, de már...

Meg sem jött rendesen, de már igy "üresbe" is nagyon görcsölök mitől lehet, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Épp, hogy megjött pár órája, és most görcsöltem egy nagyot (amúgy is görcsölgetek), gondoltam most biztos jön a zuhatag és azért, erre szinte semmi. Mire fel görcsöl be ennyire mikor nem is jön semmi? Nagyon lassan szokott megjönni mostanában, első nap csak egy kis barnázás de a többi tünet mind megvan, mint görcs, hasmenés, derékfájás hányinger stb.
2014. jan. 2. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Allithera kapszulát vagy ligetszépe olajat szedjél folyamatosan egész hónapban.
2014. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem is pont ugyan igy van...mielőtt megjön kb. 2-3 nappal előtte iszonyatosan görcsöl a hasam, ugy h aludni se tudok :c 1 nappal előtte meg nekem is barna jön, aztán csak másnap jön meg, és tart 1 hétig...de olyan is volt már,hogy egész héten át görcsölt a hasam...utáltam :c és mindig mikor megjön ez van. szóval ismerem az érzést ( ja és nekem is ugyan ugy meg van a görcs,hasmenés,hányinger)nem vagy egyedül
2014. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy tudom a kamilla tea segít menstruációs görcsök esetén. :)
2014. jan. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!